WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Cyfrowy Polsat i Plus z modemem i routerem do internetu z prędkością 300 MB/s

Polsat przez trzy lata pokaże 120 gal mieszanych sztuk walki UFC

2018-01-22 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Telewizja Polsat zawarła kontrakt z amerykańską federacją mieszanych sztuk walki UFC, w ramach której przez najbliższe trzy lata będzie transmitować 40 gal z walkami organizowanych przez tę organizację.

Polsat przez trzy lata pokaże 120 gal mieszanych sztuk walki UFC

Widzowie kanałów Polsatu przez najbliższe trzy lata będą mogli obejrzeć na żywo 40 gal UFC rocznie, a także ponad 150 godzin programów dodatkowych. Gale UFC będą pokazywane głównie na kanałach Polsat Sport i Polsat Sport Fight.

- Bardzo cieszymy się z nawiązania długoterminowej współpracy z UFC, największą  światową federacją MMA. Nasi widzowie i fani MMA w Polsce będą mieli przez najbliższe trzy lata wyjątkową okazję zobaczenia wszystkich gal UFC. Cieszymy się tym bardziej, że na galach UFC występują polscy wojownicy z naszą mistrzynią Joanną Jędrzejczyk na czele - stwierdził Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu Telewizji Polsat.

Wśród polskich zawodników związanych z tą federacją są m.in. Joanna Jędrzejczyk, Karolina Kowalkiewicz, Damian Grabowski, Krzysztof Jotko i Damian Stasiak.

W nocy z soboty na niedzielę Polsat Sport transmitował pierwszą galę w ramach kontraktu - UFC 220: Miocic vs Ngannou w Bostonie. Jej powtórkę Polsat Sport i Polsat Sport Extra pokażą kilka razy w niedzielę i poniedziałek.

W stacjach gale mieszanych sztuk walki komentują najczęściej dziennikarz Andrzej Janisz i wieloletni zawodnik MMA Łukasz „Juras” Jurkowski.

Wcześniej gale UFC transmitowały w Polsce Orange Sport i Extreme Sports Channel.

Polsat od wielu lat pokazuje polskie gale mieszanych sztuk walki KSW, najczęściej oferując transmisje w systemie pay-per-view. Ostatnia jak dotąd, oznaczona numerem 41, odbyła się na początku grudnia ub.r.

Według danych Nielsen Audience Measurement w całym ub.r. Polsat Sport miał 0,48 proc. udziału w rynku oglądalności, Polsat Sport Extra - 0,11 proc., Polsat Sport Fight - 0,06 proc., a Polsat Sport News HD- 0,05 proc.

Autor: tw

Wiecej informacji: UFC, MMA, sztuki walki, Polsat, Polsat Sport

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia