WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Adam Pieczyński ostatnim świadkiem w procesie Kamila Durczoka przeciw „Wprost”, wyrok na początku przyszłego roku

Gorący temat

„GW” zarzuca „Wiadomościom” ocenzurowanie wypowiedzi Morawieckiego o „żydowskich sprawcach”, której nie było też w „Faktach”

9

„Pomagamy zrozumieć” w wizerunkowej kampanii reklamowej „Wprost” (wideo)

2016-12-05 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W telewizji i internecie zaczęła się wizerunkowa kampania reklamowa tygodnika „Wprost” (PMPG Polskie Media) prowadzona pod hasłem „Pomagamy zrozumieć”. Jej strategię i kreację przygotowała agencja J. Walter Thompson.

„Pomagamy zrozumieć” w wizerunkowej kampanii reklamowej „Wprost” (wideo)

W spocie pokazywane są krótkie tezy, w których słowo „kłótnia” jest zastępowana przez „dialog”, „wojna” przez „pokój”, a „naród” przez „społeczeństwo”. Reklama kończy się hasłem: „Nowy ‘Wprost’. Pomagamy zrozumieć”.

Od sierpnia br. redaktorem naczelnym „Wprost” jest Jacek Pochłopień, a jego zastępcą Marcin Dzierżanowski. We wrześniu funkcję szefa działu Zagranica objął Jakub Mielnik, a Marcin Pieszczyk zaczął kierować działem Kultura, który tydzień temu zyskał nowy układ. Felietony do tygodnika zaczęli pisać prof. Magdalena Środa, Małgorzata Ohme i Jan Wróbel.

Poprzednia duża wizerunkowa kampania reklamowa „Wprost” była prowadzona w połowie 2013 roku pod hasłem „Nie ma świętych krów”.

Obecna akcja reklamowa obejmuje telewizję (Polsat) i internet (m.in. serwisy społecznościowe), a niebawem zacznie się w innych mediach. Jest zaplanowana długofalowo.

Strategię i kreację kampanii przygotowała agencja reklamowa J. Walter Thompson, a za planowanie i zakup mediów we własnym zakresie odpowiada PMPG Polskie Media.

Według danych ZKDP w pierwszych trzech kwartałach br. średnia sprzedaż ogółem „Wprost” wynosiła 25 075 egz.

Autor: tw

Wiecej informacji: Wprost, PMPG Polskie Media

Komentarze (3) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia