WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Telewizja Polska: „Na dobre i na złe” nie znika z TVP2, pozwiemy Pudelka za kłamstwa

Gorący temat

Cyfrowy Polsat miał mniej abonentów w 2017 roku, ale sprzedaje im więcej usług. Kwartalny zysk zmalał o połowę wskutek zaległych podatków

0

Pudelek.pl i Lansik.pl przeprosiły Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego za naruszanie ich dóbr osobistych

2017-08-09 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Wydawca i właściciel serwisów Pudelek.pl i Lansik.pl przeprosilł na swoich łamach Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego za publikowanie wiadomości naruszających ich dobra osobiste.

Jolanta Pieńkowska; fot.: TVN / Bartosz Krupa / East News Jolanta Pieńkowska; fot.: TVN / Bartosz Krupa / East News

Przeprosiny to efekt procesu, jaki w 2011 roku małżeństwo Jolanta Pieńkowska i Leszek Czarnecki wytoczyło dla Pudelka.pl i Lansik.pl. Portale opisywały m.in. dom Czarneckich, budowany w stylu klasycystycznym na warszawskim Mokotowie. "Jolancie Pieńkowskiej znudziły się ciągłe dojazdy do pracy w "Dzień Dobry TVN" z posiadłości we Francji, więc mąż postanowił wybudować jej pałac, żeby miała bliżej do studia” - donosiły oba plotkarskie serwisy. Pisano też o „sali balowej” urządzanej w domu. Materiały opatrywane były zdjęciami posiadłości.

W 2011 roku Sąd Okręgowy w Warszawie nakazał obu serwisom przeprosić małżeństwo, pozwani jednak odwołali się od wyroku. Ostatecznie jednak przeprosiny ukazały się wczoraj na Pudelek.pl i Lansik.pl.

Właścicielem obu serwisów jest Wirtualna Polska Holding, zaś wydawcą - spółka HTTP.

We wtorek nie udało nam się skontaktować z przedstawicielami spółki Wirtualna Polska Holding.

Autor: jk

Wiecej informacji: Pudelek.pl, Jolanta Pieńkowska, Leszek Czarnecki, naruszanie dóbr osobistych, Wirtualna Polska Holding, HTTP

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia