WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Bądź jak Rafał” w kampanii z Rafałem Rutkowskim promującej mobiParking od SkyCash (wideo)

„Razem damy radę” - Rafał Rutkowski w reklamach sklepów Castorama (wideo)

2017-03-14 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Z okazji 20-lecia działalności w Polsce sieć sklepów Castorama Polska wprowadza nową platformę komunikacyjną pod hasłem „Razem damy radę” i rozpoczyna szerokie działania reklamowe. Za ich przygotowanie i realizację odpowiada agencja 2012.

Rafał Rutkowski Rafał Rutkowski

Jak wyjaśnia Castorama, jej nowa strategia komunikacyjna jest oparta na najsilniejszych wartościach marki takich jak najwyższa jakość obsługi klientów, fachowe doradztwo połączone z szerokim i atrakcyjnym cenowo asortymentem.

We wszystkich spotach telewizyjnych pojawia się postać doradcy Castoramy, w którego rolę wcielił się znany stand-uper i aktor Rafał Rutkowski. W kampanii swoje odsłony będą miały zarówno spoty wizerunkowe w humorystyczny sposób zachęcające klientów do podejmowania zmian na lepsze w swoich domach, mieszkaniach i ogrodach, jak również seria spotów taktycznych, prezentujących zalety poszczególnych ofert produktowych. W każdym z filmów uwypuklona jest szeroka i praktyczna wiedza, jaką dysponują doradcy Castoramy.

Ważnym elementem kampanii jest coroczna loteria urodzinowa marki, w której klienci Castoramy mogą wygrać 25 tys. nagród, w tym 5 samochodów. Loterię wspiera specjalna, oddzielnie przygotowana kreacja również z Rutkowskim w roli głównej.

Kampania będzie miała kilka odsłon, a pierwszy spot wizerunkowy udostępniono w poniedziałek. Działania obejmą największe stacje telewizyjne, nośniki OOH, radio, digital, a także szerokie wsparcie BTL w marketach, gazetkach i katalogach produktowych.

Autorem nowej strategii i komunikacji jest agencja 2012, która tą kampanią rozpoczyna obsługę Castorama Polska (wygrała przetarg, wcześniej obsługą tej firmy zajmowała się agencja Gong). Media zaplanowały domy mediowe PHD i Value Media, za działania BTL odpowiada Makata, spoty telewizyjne wyprodukował Opus Film a za postprodukcję odpowiadał Platige Image.

Jedną z poprzednich szeroko zakrojonych kampanii reklamowych Castoramy były działania prowadzone wiosną ub.r. W reklamach pokazywano zabawne porady dotyczące m.in. budowy i remontu.

Autor: bg

Wiecej informacji: Castorama, Rafał Rutkowski

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia