Na parkiecie zaprezentują się: mistrz świata w kickboxingu Przemysław Saleta, który zatańczy z Izabelą Janachowską, aktorka Olga Bołądź i Łukasz Czarnecki, mistrz świat w windsurfingu Przemysław Miarczyński i Magdalena Soszyńska-Michno, aktorka Katarzyna Glinka i Stefano Terrazzino, aktor Maciej Friedek i Blanka Winiarska, piosenkarz Łukasz „Mrozu” Mróz i Aneta Piotrowska, aktorka Aleksandra Szwed i Robert Rowiński, aktor Piotr Szwedes i Anna Głogowska, pisarka Katarzyna Grochola i Jan Kliment, aktor Artur Barciś i Paulina Biernat, aktorka Julia Kamińska i Rafał Maserak oraz piosenkarka Oceana i Przemysław Juszkiewicz. Biernat i Juszkiewicz to tancerze, którzy po raz pierwszy wezmą udział w „Tańcu z gwiazdami”.
Program poprowadzą Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski, zaś taneczne pary oceniać będą: Beata Tyszkiewicz, Zbigniew Wodecki, Iwona Pavlovic i Piotr Galiński. Za choreografię odpowiedzialni będą Agustin Egurolla i Maciej Zakliczyński. Show bez zmian emitowany będzie w niedziele o 20.00.

TVN „Taniec z gwiazdami” pokazuje od wiosny 2005 roku. Poprzednia, dziesiąta edycja widowiska była oglądana średnio przez 4,86 mln widzów, a jej udział w rynku wyniósł 29,62 proc. Dane AGB Nielsen Media Research.











