WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Jarosław Kulczycki poprowadzi program „Super temat” w Nowa TV. Emisja od 8 marca

Sławomir Jastrzębowski żegna się z Superstacją, „Więc jak?” będzie w Nowa TV

2017-02-28 A A A KOMENTARZE: 7 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Redaktor naczelny „Super Expressu” Sławomir Jastrzębowski zakończył współpracę z Superstacją, w której prowadził program publicystyczny „Więc jak?”. Według naszych ustaleń „Więc jak?” będzie teraz pokazywany w stacji Nowa TV (która tak jak „SE” należy do Grupy ZPR Media), gdzie Jastrzębowski obecnie jest gospodarzem programu „Ale o co chodzi?”.

Sławomir Jastrzębowski, fot. Andrzej Lange/Super Express Sławomir Jastrzębowski, fot. Andrzej Lange/Super Express

O zakończeniu swojej współpracy z Superstacją Sławomir Jastrzębowski poinformował w poniedziałek na Twitterze. We wtorek kanał wyemituje ostatni odcinek „Więc jak?”.

Program od września 2013 roku jest pokazywany w serwisie internetowym „Super Expressu”, a na antenę Superstacji trafił na początku 2014 roku. Odcinki są emitowane we wtorki i czwartki, w każdym Sławomir Jastrzębowski rozmawia z gościem, najczęściej politykiem. Skrócone wersje wywiadów ukazują się w środowych i piątkowych wydaniach „Super Expressu”. Producentem programu jest Grupa ZPR Media.

- Nie jest to żadna deklaracja polityczna. Chciałbym podziękować Superstacji za współpracę - mówi Sławomir Jastrzębowski pytany przez Wirtualnemedia.pl o powody zakończenia współpracy z tym kanałem (przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu Superstacja zawiesiła programy Jakuba Wątłego, po tym jak dziennikarz w jednym z nich porównał dziennikarzy Telewizji Polskiej do „brudnych, śmierdzących gnid”).

Jastrzębowski nie chciał powiedzieć, czy odejście z Superstacji oznacza, że będzie teraz więcej współpracował z Nowa TV, w której od startu kanału w listopadzie ub.r. jest gospodarzem programu publicystycznego „Ale o co chodzi?” pokazywanego w piątki o godz. 19:10.

Według naszych ustaleń „Więc jak?” od połowy marca będzie pokazywane w Nowa TV. Najprawdopodobniej program tak jak w Superstacji będzie można oglądać we wtorki i czwartki, a w środy i piątki skrócone wersje wywiadów będą publikowane w „Super Expressie”. Nie wiadomo natomiast, czy nadal będzie emitowany cykl „Ale o co chodzi?”.

Nie udało nam się jeszcze potwierdzić tych informacji w Grupie ZPR Media.

Według danych Nielsen Audience Measurement w styczniu br. udział Nowa TV w oglądalności naziemnej telewizji cyfrowej wyniósł 0,24 proc. Od połowy lutego kanał, tak samo jak inne stacje telewizyjne Grupy ZPR Media, można oglądać w serwisie internetowym Videostar.pl.

W ub.r. średnia sprzedaż ogółem „Super Expressu” wynosiła 138 069 egz. (według danych ZKDP).

Autor: Tomasz Wojtas

Wiecej informacji: Sławomir Jastrzębowski, Więc jak, Superstacja, Nowa TV, Super Express

Komentarze (7) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia