WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

RMF FM, Eska i RMF MAXXX z największą słuchalnością w grupie 15-24

RMF FM najchętniej słuchane w dni powszednie wieczorem, Eska wyprzedziła Trójkę

2018-03-07 A A A KOMENTARZE: 9 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W okresie od listopada ub.r. do stycznia br. na pozycji lidera rynku radiowego w dni powszednie w godz. 18.00-22.59 umocniło się RMF FM, które pochwalić się mogło największym wzrostem w zestawieniu. Z kolei na czele spadków była Trójka - raport Wirtualnemedia.pl.

RMF FM najchętniej słuchane w dni powszednie wieczorem, Eska wyprzedziła Trójkę

Udział RMF FM pod względem słuchania w okresie od listopada 2017 roku do stycznia 2018 roku w dni powszednie w godz. 18.00-22.59 wyniósł 24,7 proc., po wzroście względem analogicznego okresu rok wcześniej o 2,1 pkt. proc. - wynika z najnowszej fali badania Radio Track Millward Brown, opracowanej przez portal Wirtualnemedia.pl. Jednocześnie był to największy wzrost w zestawieniu.

Na drugim miejscu uplasowało się Radio ZET z udziałem na poziomie 11,2 proc. Względem fali listopad 2016-styczeń 2017 wynik tej stacji spadł o 0,8 pkt. proc.

Podium uzupełnia sieć eska, której udział w rynku wyniósł 9,2 proc., po wzroście o 1,6 pkt. proc. Stacja ta awansowała z miejsca czwartego.

Z kolei z trzeciej na czwartą lokatę spadła Trójka, która zanotowała największy spadek w zestawieniu. Jej średni udział zmniejszył się o 2,3 pkt. proc. do 6,6 proc.

Liderem ogólnopolskiego rynku radiowego w okresie od czerwca do sierpnia 2017 roku w grupie wiekowej od 15 do 75 lat było RMF FM. Z kolei wśród sieci pierwsze miejsce należało do Eski.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: RMF FM, Radio ZET, Eska, radio track

Komentarze (9) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia