WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

TV.Disco w ofercie Orange TV

"Telewizja Tu i Tam" w telewizorze, komputerze, smartfonie i tablecie od Orange

2012-05-09 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Orange udostępnił swoim klientom "Telewizję Tu i Tam", dzięki której mogą oni oglądać filmy i programy telewizyjne na ekranie telewizora, komputera, smartfona lub tabletu.

"Telewizja Tu i Tam" jest dostępna na ekranie telewizora w ramach Orange TV, przez internet (więcej na ten temat) po zalogowaniu oraz poprzez aplikację mobilną na ekranie telefonu komórkowego lub tabletu. Można także włączyć ten sam program lub film na kilku urządzeniach jednocześnie.

Obecnie dostępna jest tylko aplikacja mobilna dla systemu Android (do pobrania z Google Play). Orange zapowiada, że w najbliższym czasie wdroży aplikacje także dla innych systemów, m.in. iOS oraz Symbian. Klienci korzystający z telefonów z Symbianem mogą obecnie oglądać kanały telewizyjne na portalu Wap pod adresem tuitam.orange.pl.

Na starcie "Telewizji Tu i Tam" klienci Orange otrzymują na trzy miesiące bezpłatny dostęp do ponad 20 kanałów telewizyjnych i 50 filmów na życzenie. Przez pierwszy miesiąc mozna obejrzeć 30 tytułów (m.in. „Vicki Cristina Barcelona”, „Jak zostać królem”, „Amelia”, „Między Światami”, „Jestem Miłością”). Następnie co miesiąc 10 filmów będzie wymienianych na nowe pozycje.

Klientom, którzy będą korzystać z "Telewizji Tu i Tam" poprzez urządzenia mobilne, Orange oferuje "Pakiet Multimedia", w którym za 15 zł z VAT miesięcznie dostępne jest 1200 minut na transmisję TV i plików wideo ze strefy m.orange.pl/tv, nielimitowany dostęp do usługi "Pakiet Orange World" oraz pakiet 500 Mb na przesyłanie danych.

Autor: km

Wiecej informacji: Telewizja Tu i Tam, Orange TV

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia