WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Maciej Kurzajewski dostał zgodę TVP na reklamę PKO BP. „Jest dziennikarzem sportowym, a nie informacyjnym”

Tomasz Pietraszak, Marek Mikos i Jacek Szarek dyrektorami w TVP

2013-09-24 A A A KOMENTARZE: 6 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Tomasz Pietraszak, Marek Mikos i Jacek Szarek, dotąd p.o. szefowie trzech oddziałów terenowych TVP, zostali powołani na stanowiska dyrektor-redaktor naczelny. Ich nominacje zatwierdziła wczoraj rada nadzorcza Telewizji Polskiej.

Tomasz Pietraszak, Marek Mikos i Jacek Szarek dyrektorami w TVP

Tomasz Pietraszak został dyrektorem TVP Bydgoszcz. Od 6 lutego 2009 roku kierował tym oddziałem, pełniąc obowiązki jego szefa. Pietraszak z Telewizją Polską związany jest od 1995 roku. W tym okresie był m.in. autorem programu „Puls Gospodarki”, wydawcą programu informacyjnego „Zbliżenia” i kierownikiem sekcji audycji informacyjnych i sportu.

Marek Mikos objął stanowisko dyrektora TVP Kielce. Funkcję tę pełnił od 1 stycznia 2012 roku. Dyrektorem tego ośrodka był już w latach 2005-2009. W przeszłości przez dwie kadencje był przewodniczącym Rady Programowej TVP Kraków. Jest autorem wielu publikacji prasowych m.in. w „Gazecie Wyborczej" i „Czasie Krakowskim", a także książek, m.in. wywiadu-rzeki z Jerzym Stuhrem.

Z kolei Jacek Szarek to nowy dyrektor TVP Rzeszów. Oddziałem tym kierował od 12 grudnia 2012 roku. Szarek w Telewizji Polskiej pracuje od 1995 roku. W latach 2000 - 2006 był zastępcą dyrektora ds. programowych w TVP Rzeszów, zaś od 2006 roku pracował jako dziennikarz-publicysta.

 

Autor: pp

Wiecej informacji: Tomasz Pietraszak, Marek Mikos, Jacek Szarek, Telewizja Polska

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia