SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Tomasz Pietraszak, Marek Mikos i Jacek Szarek dyrektorami w TVP

Tomasz Pietraszak, Marek Mikos i Jacek Szarek, dotąd p.o. szefowie trzech oddziałów terenowych TVP, zostali powołani na stanowiska dyrektor-redaktor naczelny. Ich nominacje zatwierdziła wczoraj rada nadzorcza Telewizji Polskiej.

Tomasz Pietraszak, Marek Mikos i Jacek Szarek dyrektorami w TVP

Tomasz Pietraszak został dyrektorem TVP Bydgoszcz. Od 6 lutego 2009 roku kierował tym oddziałem, pełniąc obowiązki jego szefa. Pietraszak z Telewizją Polską związany jest od 1995 roku. W tym okresie był m.in. autorem programu „Puls Gospodarki”, wydawcą programu informacyjnego „Zbliżenia” i kierownikiem sekcji audycji informacyjnych i sportu.

Marek Mikos objął stanowisko dyrektora TVP Kielce. Funkcję tę pełnił od 1 stycznia 2012 roku. Dyrektorem tego ośrodka był już w latach 2005-2009. W przeszłości przez dwie kadencje był przewodniczącym Rady Programowej TVP Kraków. Jest autorem wielu publikacji prasowych m.in. w „Gazecie Wyborczej" i „Czasie Krakowskim", a także książek, m.in. wywiadu-rzeki z Jerzym Stuhrem.

Z kolei Jacek Szarek to nowy dyrektor TVP Rzeszów. Oddziałem tym kierował od 12 grudnia 2012 roku. Szarek w Telewizji Polskiej pracuje od 1995 roku. W latach 2000 - 2006 był zastępcą dyrektora ds. programowych w TVP Rzeszów, zaś od 2006 roku pracował jako dziennikarz-publicysta.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tomasz Pietraszak, Marek Mikos i Jacek Szarek dyrektorami w TVP

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
xyz
Karbowi wiceprezesa MZ z zarządu :-)
4 1
odpowiedź
User
kolo1970
Wydawało mi się że naczelnym w Kielcach jest Marek Mikos a nie Marzena Mikos
3 0
odpowiedź
User
of
A Nachel dalej topi TVP Katowice?
4 0
odpowiedź
User
hooy
Nachel - naczelny "reymontowiec" Górnego Śląska.
4 0
odpowiedź
User
Tadeusz
Zdecydujcie w końcu: Marek czy Marzena Mikos.
4 0
odpowiedź
User
Fernando Verdasco
Marek Mikos z tego co wiadomo od zawsze był mężczyzną, obecnie piastuje funkcję szefa ośrodka TVP w Kielcach czyli w świętokrzyskim wysrajewie. Ale, ponieważ w każdym mężczyźnie jest odrobina kobiety i na odwrót to może Markowi Mikosowie jest na drugie Marzena.
5 0
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing