WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Van Pur, właściciel Łomży nie pracuje już z Deloitte Digital

Gorący temat

Magdalena Ogórek oskarża dyrektora Muzeum Polin o zniesławienie na wystawie o antysemityzmie

11

Van Pur wybrał MullenLowe Warsaw do reklamowania piwa Łomża

2018-02-20 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Firma Van Pur, właściciel piwa marki Łomża po tym, jak zakończyła współpracę z agencją Deloitte Digital, do obsługi tej marki wybrała agencję MullenLowe Warsaw.

Van Pur wybrał MullenLowe Warsaw do reklamowania piwa Łomża

W połowie lutego informowaliśmy, że firma Van Pur, produkująca piwo Łomża, zakończyła współpracę z agencją Deloitte Digital. Z naszych ustaleń wynikało, że powodem tej decyzji była sytuacja agencji Deloitte – w grudniu zdecydowano o rezygnacji z realizacji projektów ATL, a obsługę klientów w tym zakresie przejęła agencja FCB Bridge2Fun. Deloitte Digital pracowała dla marki Łomża od początku 2017 roku, była autorem m.in. kampanii pod hasłem „Łomża swoją drogą”.

- Wobec informacji o zmianach w Deloitte Digital i zmianie teamu kreatywnego, który współpracował z nami do tej pory w ramach marki Łomża ze strony Deloitte Digital, podjęliśmy decyzję o wysłaniu zapytania ofertowego na obsługę marki Łomża do kilku agencji - m.in. również do Deloitte Digital współpracującej z FCB Bridge2Fun - przekazał w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Maciej Dymalski, zastępca dyrektora marketingu w Van Pur.

W wyniku tego postępowania firma wybrała do współpracy przy obsłudze reklamowej Łomży agencję MullenLowe Warsaw. Będzie ona odpowiadać za działania dla tego brandu w całym 2018 roku.

Autor: bg

Wiecej informacji: Van Pur, MullenLowe Warsaw, piwo, Łomża

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia