WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

4Fun TV z nowym chatbotem na Facebooku (wideo)

Gorący temat

UPC Polska wycofuje się z kupna Multimedia Polska. UOKiK: fuzja ograniczyłaby konkurencję w 11 miastach

6

„4Fun naekranie” nowością 4Fun TV, „Złota 20” i „Muzyka daje radość” w 4Fun Gold

2018-01-11 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

4Fun Media rozpoczęło współpracę z portalem naekranie.pl oraz rozgłośnią radiową Złote Przeboje. W jej ramach jeszcze w styczniu na antenie stacji należących do tego nadawcy zadebiutują trzy programy „4Fun naekranie”, „Złota 20” i „Muzyka daje radość”.

Shutterstock.com Shutterstock.com

Pierwszym z nich jest program „4Fun naekranie”, który na antenie 4Fun TV będzie emitowany w piątki o godz. 17.00, począwszy od 12 stycznia 2018 roku. Jego gospodarzem będzie Dawid Muszyński, redaktor naczelny portalu naekranie.pl. Godzinna audycja przedstawi newsy ze świata filmu i seriali.

Kolejne dwa muzyczne powstają dla 4Fun Gold w ramach współpracy z Radiem Złote Przeboje - stacja będzie emitować znane już słuchaczom rozgłośni audycje „Złota 20” (prezentuje listę 20 najlepszych utworów wybranych przez widzów i słuchaczy) i „Muzyka daje radość” (przedstawia największe muzyczne przeboje wszech czasów). Oba programy prowadzi Tomasz Brhel.

„Złota 20” w 4Fun Gold zadebiutuje w sobotę, 13 stycznia br. o godz. 15.00, a „Muzyka daje radość” - w niedzielę, 21 stycznia o 15.00.

Według danych Nielsen Audience Measurement w listopadzie ub.r. udział 4Fun TV w rynku oglądalności wyniósł 0,11 proc., a 4Fun Gold - 0,04 proc.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: 4Fun Gold, 4Fun TV, 4Fun Media

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia