WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Facebook: Treści od fanpage’y nie znikną z News feedu użytkowników

WhatsApp wprowadza funkcję cofania wysłanych wiadomości

2017-10-30 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Należący do Facebooka komunikator WhatsApp rozpoczął udostępnianie nowej funkcji w komunikatorze. Pozwala ona użytkownikowi na cofnięcie wiadomości wysłanej do konkretnych odbiorców. Możliwość jest ograniczona do 7 minut od nadania tekstu, a sama funkcja dostępna na razie tylko dla części użytkowników komunikatora.

WhatsApp wprowadza funkcję cofania wysłanych wiadomości

O nowej opcji WhatsApp poinformował użytkowników na swojej stronie internetowej zastrzegając, że jest ona wprowadzana stopniowo i na razie nie wszystkie osoby korzystające z komunikatora mają do niej dostęp.

Wprowadzona funkcja pozwala użytkownikowi na skasowanie wysłanej wiadomości zarówno na swoim koncie w WhatsApp, jak i po stronie odbiorcy tego przekazu. Dzięki temu, jak wyjaśnia producent aplikacji możliwe jest cofnięcie wysłanej już wiadomości w wypadku pomyłki co do adresata lub treści wiadomości.

Nowa opcja zawiera jednak pewne ograniczenia. Chodzi o to, że możliwość skasowania wiadomość będzie dostępna jedynie przez 7 minut od momentu jej wysłania. Poza tym odbiorca przekazu może go odczytać w czasie który upłynie pomiędzy wysyłką a cofnięciem konkretnej treści.

WhatsApp zaznacza, że wprowadzana funkcja zadziała jedynie w wypadku gdy zarówno nadawca, jak i odbiorca wiadomości będą korzystali z najnowszej wersji komunikatora.

Według badań SensorTower w II kwartale br. WhatsApp był najczęściej ściąganą aplikacją w sklepach Google Play i App Store. Obecnie z aplikacji korzysta na całym świecie ponad miliard użytkowników.

 

Autor: ps

Wiecej informacji: WhatsApp, Facebook, komunikator

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia