WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

W TVP pytano, czy kupno mieszkań przez Miszczaka, Olejnik i Gugałę wpływało na informacje w TVN i Polsacie o reprywatyzacji

Cztery nowości w Polsacie: „Wyjdź za mnie”, „Umów się ze mną”, „SuperPies” i „The Story of my life”. Popek zatańczy w „Tańcu z gwiazdami”

2018-03-01 A A A KOMENTARZE: 12 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Startuje wiosenna ramówka Telewizji Polsat, w której stacja zaproponuje widzom cztery nowe programy - „Wyjdź za mnie”, „Umów się ze mną”, „The Story of my life” i „SuperPies”. Wśród kontynuacji pojawią się m.in. „Top Chef”, „Nasz nowy dom” i „Przyjaciółki”. Na antenę powraca „Taniec z gwiazdami”, a w nowej edycji Polsat w roli gwiazdy promuje Popka.

Paweł Paweł "Popek" Mikołajuw i Janja Lesar, fot. Krzysztof Opaliński

Nowości

„The story of my life - Historia naszego życia” to talk-show polegające na tym, że w każdym odcinku inna para młodych celebrytów dowie się jak będzie wyglądać ich życie na starość. W tym celu uczestnicy zostaną ucharakteryzowani na osoby starsze o 20-30 i 40-60 lat. Program poprowadzi dziennikarka prasowa i telewizyjna Katarzyna Montgomery. Show jest oparte na licencji Talpa, a producentem jest Rochstar.

W talk-show wystąpią duety: Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Lena i Jan Klimentowie, Dorota i Radosław Liszewscy, Julia Wieniawa i Antoni Królikowski oraz Dorota i Czesław Mozilowie. Premierowe odcinki w Polsacie będą emitowane w piątki po godz. 22.00, czyli tuż po tanecznym widowisku „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Pierwsza emisja zaplanowana została na 2 marca.

W środę 7 marca br. o godz. 20.00 Telewizja Polsat rozpocznie emisję reality-show „Umów się ze mną. Take me out”, który poprowadzi Piotr „Guma” Gumulec. Formuła show polega na tym, że mężczyźni próbują się umawiać z kobietami na randki. Uczestnik ma trzy rundy na to, żeby przekonać do siebie samotne kobiety, a potem zaprosić którąś z nich na randkę. Te natomiast mogą w każdej chwili zrezygnować z udziału w show, jeśli uznają, że nic z tej znajomości nie wyjdzie - gaszą wtedy światło przy swoim stanowisku i wycofują się z zabawy. Gdy spośród trzydziestu kandydatek do końca prezentacji zostaną więcej niż dwie - mężczyzna wskazuje na faworytki i zadaje im kluczowe pytania przed ostateczną decyzją.

W drugiej połowie marca na antenie Polsatu zadebiutuje show „Wyjdź za mnie”. Nagrywany w Hiszpanii program będzie emitowany w czwartki o 22.15, począwszy od 22 marca. Polska wersja należącego do portfolio TLC formatu „The Spouse House” w swoim paśmie zastąpi paradokumentalny serial „Zdrady”.

Bohaterowie programu nie będą mieli możliwości kontaktu ze światem zewnętrznym. Podczas kolacji, wycieczek i randek mają poznać się lepiej i zakochać się w sobie. W finale każdego odcinka uczestnicy reality-show mają szansę oświadczyć się wybranej przez siebie osobie i wziąć ślub w programie. „Wyjdź za mnie” prowadzą Maria Rotkiel i Tomasz Kozłowski.

Od soboty 3 marca br. roku na antenie Telewizja Polsat będzie można oglądać nowy edukacyjny program „SuperPies”, w którym behawiorystka zwierzęca Aneta Awtoniuk, pokaże jak wychować psa. Sponsorami programu są marki Pedigree i Bayer. W każdym z 12 odcinków produkcji widzowie poznają dwie rodziny ze swoimi psami. Każda z rodzin skorzysta z pomocy specjalistki, która będzie im dawać wskazówki dotyczące wychowywania swoich pupili.

Kontynuacje

Na antenę powraca „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” do stałego pasma - piątki o godz. 20.00. Premierę zaplanowano na 2 marca. W nowej edycji wystąpią: Beata Tadla, Jarosław Kret, Antek Smykiewicz, Angelika Mucha (LittleMooonster96), Wiktoria Gąsiewska, Martyna Kupczyk, Katarzyna Dziurska, Dariusz Wieteski, Renata Kaczoruk, Krzysztof Gojdź oraz Paweł "Popek" Mikołajuw, który w przeszłości był ścigany listem gończym. Do jury powracają Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Andrzej Grabowski, a Beatę Tyszkiewicz zastąpi nowa jurorka Ola Jordan.

Wiosną na antenę Polsatu wraca program kulinarny w historii polskiej telewizji "Top Chef" Biorą w nim udział wybitni kucharze, którzy swoimi umiejętnościami i talentem mogą zrewolucjonizować polską gastronomię. Uczestników ocenia kompetentne i wymagające jury, a zasiadają w nim: Wojciech Modest Amaro, Ewa Wachowicz, Maciej Nowak i Robert Sowa. Odcinki premierowe można oglądać w środą, 7 marca   godz.21:30

Widzowie obejrzą kolejne odcinki programów: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9” (sobota, 3 marca- o godz.22:00), "Nasz nowy dom 10", "Przyjaciółki 11" i „W rytmie serca 2”, oraz „Kabaret na żywo”.

Udział Polsatu w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2017 roku wyniósł 10,91 proc.

Autor: łb

Wiecej informacji: Polsat, wiosna w Polsacie, Popek, Taniec z gwiazdami

Komentarze (12) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia