WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Natalia Hatalska: Nowe technologie w reklamie (wideo)

Wojciech Czernecki: po co Nokautowi giełda? (wideo)

2012-05-02 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

O doświadczeniach Grupy Nokaut z Giełdą Papierów Wartościowych na konferencji infoShare opowiadał Wojciech Czernecki, prezes firmy. Mówił też o możliwościach, które giełda daje firmie internetowej.

Wojciech Czernecki

Wojciech Czernecki

Przypomnijmy, że Grupa Nokaut miała wejść na Giełdę Papierów Wartościowych pod koniec ub.r., ale w ostatniej chwili zawiesiła swoją ofertę, przekładając ją na I kwartał br. Ostatecznie debiut giełdowy spółki nastąpił w połowie marca - do obiegu wprowadzono 2,6 mln akcji, których wartość wyniosła ponad 31 mln zł (więcej na ten temat).

Poniżej prezentacja prezes Nokautu Wojciecha Czerneckiego o kulisach wejścia firmy na giełdę oraz szansach i zagrożeniach z tym związanych.

Patronem medialnym tegorocznej, szóstej edycji infoShare był serwis Wirtualnemedia.pl. W czasie konferencji Paweł Tkaczyk mówił o nowoczesnych sposobach budowania marki, (obejrzyj tę prezentację), Tomasz Machała - o przyszłości serwisu NaTemat.pl (zobacz to), a Natalia Hatalska - o nowych technologiach w reklamie (obejrzyj to).

Autor: tw

Wiecej informacji: Nokaut, Grupa Nokaut, infoShare, Wojciech Czernecki

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia