WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Natalia Hatalska: Nowe technologie w reklamie (wideo)

Wojciech Czernecki: po co Nokautowi giełda? (wideo)

2012-05-02 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

O doświadczeniach Grupy Nokaut z Giełdą Papierów Wartościowych na konferencji infoShare opowiadał Wojciech Czernecki, prezes firmy. Mówił też o możliwościach, które giełda daje firmie internetowej.

Wojciech Czernecki

Wojciech Czernecki

Przypomnijmy, że Grupa Nokaut miała wejść na Giełdę Papierów Wartościowych pod koniec ub.r., ale w ostatniej chwili zawiesiła swoją ofertę, przekładając ją na I kwartał br. Ostatecznie debiut giełdowy spółki nastąpił w połowie marca - do obiegu wprowadzono 2,6 mln akcji, których wartość wyniosła ponad 31 mln zł (więcej na ten temat).

Poniżej prezentacja prezes Nokautu Wojciecha Czerneckiego o kulisach wejścia firmy na giełdę oraz szansach i zagrożeniach z tym związanych.

Patronem medialnym tegorocznej, szóstej edycji infoShare był serwis Wirtualnemedia.pl. W czasie konferencji Paweł Tkaczyk mówił o nowoczesnych sposobach budowania marki, (obejrzyj tę prezentację), Tomasz Machała - o przyszłości serwisu NaTemat.pl (zobacz to), a Natalia Hatalska - o nowych technologiach w reklamie (obejrzyj to).

Autor: tw

Wiecej informacji: Nokaut, Grupa Nokaut, infoShare, Wojciech Czernecki

503 Service Temporarily Unavailable

Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.


Apache Server at www.wirtualnemedia.pl Port 80

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Monitoring mediów

Zobacz więcej