WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Malujesz Zyskujesz” w urodzinowej loterii farb Nobiles

Wojciech Modest Amaro reklamuje Magnat jako „farbę, która dba o Ciebie” (wideo)

2017-04-21 A A A KOMENTARZE: 6 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Rozpoczęła się kolejna kampania reklamowa farb Magnat (produkowanych przez FFiL Śnieżka) z udziałem restauratora Wojciecha Modesta Amaro, znanego głównie z programów Polsatu „Top Chef” i „Hell’s Kitchen”. Akcję, prowadzoną pod hasłem „Farba, która dba o Ciebie”, przygotowały firmy marketingowe Scale Effect i Initiative Media.

Wojciech Modest Amaro reklamuje Magnat jako „farbę, która dba o Ciebie” (wideo)

W nowym spocie Wojciech Modest Amaro oprowadza widzów po swoim mieszkaniu, w którym farbami Magnat pomalowano ściany wszystkich pomieszczeń, z których korzysta cała rodzina. Reklama podkreśla, że promowane farby pomagają oczyszczać powietrza wewnątrz budynków ze szkodliwego formaldehydu.

Jest to kolejna kampania marki Magnat z udziałem Wojciecha Modesta Amaro, poprzednia była realizowana dwa lata temu pod hasłem „Magnat inspiruje kolorami, imponuje plamoodpornością”.

Ponadto Amaro w ub.r. reklamował Formułę Biznes Box w Play dla Firm, a w 2015 roku został ambasadorem marketingowym urządzeń kuchennych marki Samsung.

Nowa akcja reklamująca farby Magnat jest prowadzona od 17 kwietnia, obejmuje telewizję (m.in. TVP1, TVP2, TVN, Polsat, TVN24), prasę (miesięczniki wnętrzarskie, tytuły lifestyle’owe i dla rodziców), internet (portale informacyjne, serwisy VoD, serwisy tematyczne) oraz punkty sprzedaży (materiały POS).

Kreacją kampanii zajęła się agencja Scale Effect, a za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Initiative Media, który niedawno po wygranym przetargu przejął obsługę FFiL Śnieżka w tym zakresie od Maxusa.

Autor: tw

Wiecej informacji: Magnat, farby, Wojciech Modest Amaro

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia