SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

WP.pl z przeglądem mediów regionalnych na stronie głównej

Na stronie głównej portal WP.pl wprowadzono sekcję z przeglądem najciekawszych publikacji z mediów regionalnych. Można je selekcjonować pod względem lokalizacji i kategorii tematycznej.

Article

Sekcja z informacjami z mediów regionalnych znajduje się na stronie głównej WP.pl zaraz pod modułem z najważniejszymi treściami. Prezentowane odnośniki działają analogicznie do agregatu kanałów RSS - prezentują tytuł, miniaturę zdjęcia i fragment leadu. Kliknięcie w zapowiedź przenosi użytkownika do serwisu zewnętrznego z całym tekstem. Dzięki algorytmowi najwyżej pokazywane są odnośniki do artykułów najchętniej czytanych przez innych użytkowników.

- Cenimy media lokalne za dogłębne rozumienie lokalnej problematyki i wkład w rozwój małych wspólnot. Projekt ten oczywiście realizujemy w poszanowaniu ich autonomii i własności intelektualnej. Stawiamy na partnerstwo i transparentność, dlatego konsultowaliśmy z wydawcami wcześniej założenia projektu. Dzięki temu media regionalne otrzymują ekspozycję w portalu odwiedzanym codziennie przez miliony Polaków - opisuje Marcin Malicki, dyrektor obszaru stron głównych i platform wydawniczych w Wirtualnej Polsce.

- Słuchamy  potrzeb naszych użytkowników, którzy szukają informacji m.in. o inwestycjach mogących ułatwić im życie, komunikacji miejskiej, służbie zdrowia,  przedszkolach oraz wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Dlatego chcemy ułatwić im dostęp do wiadomości o tym, co dzieje się w ich okolicy - dodaje.

Nowa sekcja działa już w desktopowej wersji WP.pl, a w najbliższych dniach udostępniona zostanie również w mobilnej odsłonie portalu.

Według badania Gemiu/PBI w lipcu br. portal WP.pl zanotował 13,79 mln realnych użytkowników i 2,08 mld odsłon.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: WP.pl z przeglądem mediów regionalnych na stronie głównej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing