WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Media Markt, RTV Euro AGD i Saturn z większymi wydatkami reklamowymi, Castorama i IKEA w dół

Wybrano finalistę konkursu “Bierz co chcesz! Najdłuższe 150 sekund w historii Media Markt.”

2013-02-19 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Znany jest już Finalista konkursu “Bierz co chcesz. Najdłuższe 150 sekund w historii Media Markt”. Spośród ponad 210 000 zgłoszeń jury wybrało odpowiedź 19-letniego Piotra z Pionek.

Wybrano finalistę konkursu “Bierz co chcesz! Najdłuższe 150 sekund w historii Media Markt.”

Konkurs „Bierz co chcesz. Najdłuższe 150 sekund w Media Markt” wzbudził ogromne zainteresowanie. Do północy 17 lutego do Media Markt wpłynęło ponad 210 000 zgłoszeń odpowiadających na pytanie konkursowe „Co kupiłbyś w Media Markt w 150 sekund, gdybyś miał nieograniczoną ilość pieniędzy?”. Zdecydowana większość uczestników w swoich zgłoszeniach twierdziła, że postawiłaby na niewielki gabarytowo, łatwy do przenoszenia sprzęt, w tym na nowości technologiczne: laptopy, iPady, smartfony, aparaty fotograficzne, konsole do gier, telewizory oraz sporadycznie na sprzęt AGD.

- Mieliśmy nadzieję, że nasza nowa akcja zaciekawi wiele osób, ale nie spodziewaliśmy się aż tak wielkiego zainteresowania - mówi Ewelina Piątek, marketing manager Media Markt.

Wielki Finał akcji odbędzie się 20 lutego w sklepie Media Markt w podwarszawskich Markach. Tuż po zamknięciu marketu dla kupujących, o godzinie 21.00 Piotr wystartuje biegu o wielkie zakupy w Media Markt. Jedynym ograniczeniem w zakupach będzie czas: Finalista będzie miał 150 sekund na wybranie i własnoręczne dostarczenie na linię mety wymarzonego sprzętu elektronicznego.

Podobna akcja organizowana była już w Hiszpanii dla 100-milionowego klienta Media Markt, gdzie zwycięzca w ciągu wyznaczonych 120 sekund stał się właścicielem sprzętu o wartości 28.144 euro.

Przebieg Wielkiego Finału zostanie sfilmowany i udostępniony na stronie mediamarkt.pl.

Autor: pr

Wiecej informacji: Bierz co chcesz! Najdłuższe 150 sekund w historii Media Markt, Media Markt

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia