WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

TVP Info zawiesza Ziemowita Kossakowskiego po tekście o kawiorze strajkujących lekarzy, Samuel Pereira przeprasza

Zdzisław Krasnodębski zrezygnował z wizyt w TVP Info, bo sporo czekał na wejście antenowe. „Jestem zapracowany”

2017-10-17 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Zdzisław Krasnodębski, europarlamentarzysta PiS, rezygnuje z wizyt w TVP Info, gdyż w sobotę musiał długo czekać na wejście na antenę, które ostatecznie i tak nie doszło do skutku - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - Tak jak podkreślałem, chodziło o grzeczność. Jestem zbyt zapracowany, by na takie coś sobie pozwalać - komentuje w rozmowie z nami europoseł PiS.

Zdzisław Krasnodębski, fot. zdzislawkrasnodebski.eu Zdzisław Krasnodębski, fot. zdzislawkrasnodebski.eu

W sobotę wieczorem Krasnodębski miał być gościem programu „Minęła dwudziesta” w TVP Info. Drugą zaproszoną osobą był Paweł Kukiz. Ostatecznie jednak europoseł PiS nie pojawił się na wizji - jedynym gościem pierwszej części programu był Kukiz.

Krasnodębski szybko zamieścił na Twitterze wpis: „To było ostatnie zaproszenie od TVP Info”. Konkretnych powodów nie podał, zaznaczając tylko, że „chodziło o grzeczność, nie o politykę”.

Udało nam się poznać kulisy decyzji Zdzisława Krasnodębskiego. Okazuje się, że w sobotę - zaproszony do programu „Minęła dwudziesta” - połączył się z redakcją za pomocą Skype’a i czekał cierpliwie na swoje wejście (miał partnerować w rozmowie Pawłowi Kukizowi). Wejście na antenę najpierw przedłużało się (gościa uspokajano, że zaraz nastąpi), a ostatecznie jednak nie doszło do skutku. Zniecierpliwiony parlamentarzysta zerwał więc połączenie, a następnie poinformował na Twitterze, że już nie będzie gościł w TVP.

- Tak samo postąpiłbym, gdyby chodziło o każdą inną stację telewizyjną. Nie chodzi o moje dobre samopoczucie, lecz o reguły savoir vivre’u. Jestem człowiekiem zapracowanym, moim głównym miejscem pracy jest Bruksela. Nie mogę pozwalać sobie na takie straty czasu. Co prawda redakcja przeprosiła mnie za to, że nie weszliśmy na antenę, ale ja na razie decyzji nie zmieniam - mówi Zdzisław Krasnodębski portalowi Wirtualnemedia.pl.

Według badania Nielsen Audience Measurement w pierwszych trzech kwartałach br. średnia oglądalność minutowa TVP Info wynosiła 238 762 widzów, a udział stacji w rynku oglądalności - 3,84 proc.

Autor: jk

Wiecej informacji: Zdzisław Krasnodębski, TVP Info

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia