WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Pisma poradnikowe na czele sprzedaży, „Twój Styl” w czołówce (top 121 miesięczników ZKDP)

„Życie na Gorąco” liderem sprzedaży w lutym, „Twoje Imperium” zyskało najwięcej

2017-05-15 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W lutym br. na pozycji zdecydowanego lidera średniej sprzedaży ogółem wśród tygodników yellow utrzymało się „Życie na Gorąco”, które odnotowało największy spadek w zestawieniu. Z kolei na czele wzrostów uplasowało się „Twoje Imperium”.

„Życie na Gorąco” liderem sprzedaży w lutym, „Twoje Imperium” zyskało najwięcej

Liderem wśród tygodników yellow (wydawcą wszystkich pism jest Wydawnictwo Bauer) pozostaje „Życie na Gorąco”, którego średnia sprzedaż ogółem w lutym 2017 roku względem lutego 2016 roku zmniejszyła się o 6,17 proc. i wyniosła 537 640 egz. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl. Jednocześnie jest to największy spadek w zestawieniu.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Druga lokata należała do „Twojego Imperium”, którego średnia sprzedaż ogółem w analizowanym okresie wzrosła najbardziej w zestawieniu - o 4,61 proc. do 351 132 egz.

Na ostatnim miejscu podium znalazł się tygodnik „Rewia”. Jego wynik sprzedażowy w badanym miesiącu uplasował się na poziomie 238 560 egz., po spadku o 2,56 proc.

Względem stycznia br. największym wzrostem średniej sprzedaży ogółem pochwalić się mógł „Świat & Ludzie” - było to 5,46 proc.

Również i w tym ujęciu największy spadek, wynoszący 1,83 proc., odnotował tygodnik „Życie na Gorąco”.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.

Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Życie na Gorąco, tygodnik yellow, zkdp

503 Service Temporarily Unavailable

Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.


Apache Server at www.wirtualnemedia.pl Port 80

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Monitoring mediów

Zobacz więcej