SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Życie na Gorąco” liderem sprzedaży w lutym, „Twoje Imperium” zyskało najwięcej

W lutym br. na pozycji zdecydowanego lidera średniej sprzedaży ogółem wśród tygodników yellow utrzymało się „Życie na Gorąco”, które odnotowało największy spadek w zestawieniu. Z kolei na czele wzrostów uplasowało się „Twoje Imperium”.

Article

Liderem wśród tygodników yellow (wydawcą wszystkich pism jest Wydawnictwo Bauer) pozostaje „Życie na Gorąco”, którego średnia sprzedaż ogółem w lutym 2017 roku względem lutego 2016 roku zmniejszyła się o 6,17 proc. i wyniosła 537 640 egz. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl. Jednocześnie jest to największy spadek w zestawieniu.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Druga lokata należała do „Twojego Imperium”, którego średnia sprzedaż ogółem w analizowanym okresie wzrosła najbardziej w zestawieniu - o 4,61 proc. do 351 132 egz.

Na ostatnim miejscu podium znalazł się tygodnik „Rewia”. Jego wynik sprzedażowy w badanym miesiącu uplasował się na poziomie 238 560 egz., po spadku o 2,56 proc.

Względem stycznia br. największym wzrostem średniej sprzedaży ogółem pochwalić się mógł „Świat & Ludzie” - było to 5,46 proc.

Również i w tym ujęciu największy spadek, wynoszący 1,83 proc., odnotował tygodnik „Życie na Gorąco”.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.

Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Życie na Gorąco” liderem sprzedaży w lutym, „Twoje Imperium” zyskało najwięcej

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Maister
A ktoś czyta wyżej wymienione czasopisma? Treść w nich zerowa o charakterze tabloidu i kolejna kwestia: wszystkie z nich wydaje ten sam wydawca: Bauer, czyli kapitał niemiecki.
odpowiedź