Asist sponsorem głównym Żeglarskich Mistrzostw Polski Towarzystw Ubezpieczeniowych

Multiagencja ubezpieczeniowa Asist została sponsorem głównym Żeglarskich Mistrzostw Polski Towarzystw Ubezpieczeniowych. Sponsoring regat towarzystw ubezpieczeniowych jest elementem planu marketingowego, który spółka realizuje.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Żeglarskie Mistrzostwa Polski Towarzystw Ubezpieczeniowych odbędą się w dniach 29.05.2014 – 1.06.2014 w Węgorzewie oraz Ogonkach, na jeziorach Mamry oraz Święcajty na Mazurach. Swój udział w regatach zapowiedziały już Allianz, Generali, Liberty Direct, Link4, Compensa, AXA DIRECT oraz Uniqa.

Poprzez sponsoring regat Asist chce zaprezentować się jako firma innowacyjna, kojarząca się z wysoką jakością świadczonych usług. Odbiorcami tego przekazu będą zarządy i pracownicy towarzystw ubezpieczeniowych, agenci, multiagenci i brokerzy ubezpieczeniowi. Sponsoring imprezy jest ważnym elementem długofalowego planu marketingowego, który multiagencja konsekwentnie realizuje.

Regaty, w których w szranki staną najważniejsze towarzystwa ubezpieczeniowe w Polsce, to doskonała okazja na promocję marki Asist. Sponsoring tej imprezy to dla nas bardzo ważne wydarzenie – udział liczących się towarzystw ubezpieczeniowych sprawia, że impreza nabiera prestiżowego charakteru. Regaty będą okazją, aby spotkać się, wymienić poglądy z wieloma osobami z branży ubezpieczeniowej i nawiązać nowe kontakty biznesowe. Poza tym, chcemy wziąć udział w rywalizacji – nasza firma wystawi w zawodach swój jacht i powalczy o mistrzowski tytuł.  – dodaje Rafał Ćwikliński, Prezes Zarządu Asist Sp. z o.o.

Organizatorem Żeglarskich Mistrzostw Polski Towarzystw Ubezpieczeniowych jest firma Sailing Event, która podobną imprezę zorganizowała w ubiegłym roku dla środowiska adwokackiego. Same regaty jak również ich organizacja uzyskały bardzo dobrą ocenę uczestników, w tym Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Asist Sp. z o.o. istnieje od 2003 roku i zajmuje się organizacją i obsługą sieci agentów ubezpieczeniowych na terenie całego kraju. Współpracuje z nią ponad 1150 podmiotów, które w ramach jednej umowy otrzymują możliwość sprzedaży produktów szesnastu ubezpieczycieli, dwunastu oferujących ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe oraz czterech towarzystw życiowych.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Enea sponsorem tytularnym hali w Szczecinie

Enea sponsorem tytularnym hali w Szczecinie

Minister cyfryzacji polemizuje z Muskiem. Chodzi o weto Nawrockiego

Minister cyfryzacji polemizuje z Muskiem. Chodzi o weto Nawrockiego

"Polityka" też zdrożała

"Polityka" też zdrożała

Polskie kina bez obaw przed ekspansją Netfliksa. Co z cenami biletów?

Polskie kina bez obaw przed ekspansją Netfliksa. Co z cenami biletów?

HD na MUX-8 wcale nie tak szybko. Wiemy, czego oczekują nadawcy

HD na MUX-8 wcale nie tak szybko. Wiemy, czego oczekują nadawcy

"Zdrajcy" wracają na antenę TVN. Znamy datę premiery

"Zdrajcy" wracają na antenę TVN. Znamy datę premiery