Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2017-03-20

A A A POLEĆ DRUKUJ

Czas na zmianę – zaawansowane technologie IT dla przedsiębiorstw

Firma OPTeam zaprasza przedstawicieli zarządów spółek, dyrektorów finansowych, dyrektorów produkcji oraz dyrektorów działów IT na konferencję „Czas na zmianę – zaawansowane technologie IT dla przedsiębiorstw”. Odbędzie się ona 30 marca 2017 r., w hotelu Novotel w Warszawie (ul. Marszałkowska 94/98). Podczas konferencji wystąpią eksperci firmy OPTeam, Webcon oraz Comarch, którzy opowiedzą m.in. o zarządzaniu firmą w erze digitalizacji, nowoczesnym workflow oraz innowacyjnych rozwiązaniach do planowania produkcji (APS).

Tematyka konferencji koncentruje się wokół oprogramowania przeznaczonego dla segmentu dużych i średnich przedsiębiorstw z branży produkcyjnej, budowlanej i handlowej. Podczas wydarzenia zostaną przedstawione niestandardowe rozwiązania z sektora IT, które mogą wesprzeć procesy handlowe oraz systemy do planowania produkcji klasy APS, a także case study pokazujące praktyczne aspekty zarządzania zmianą w IT.

Obecni na wydarzeniu dowiedzą się więcej o inteligentnej dystrybucji informacji – Business Intelligence (BI). Ilość gromadzonych przez firmy danych rośnie z roku na rok, informacje rejestrowane przez przedsiębiorstwa są coraz bardziej szczegółowe. Stworzenie bazy danych, która połączy działanie systemu ERP, WMS, CMMS, MES i innych, pozwala na przegląd danych równolegle w różnych perspektywach i ich łatwiejszą selekcję. Zaproszeni eksperci omówią również nowoczesne podejście do procesów biznesowych z wykorzystaniem narzędzi worklfow typu Webcon BPS oraz rozwiązania mobilne wspierające tradycyjne systemy ERP.

Podczas konferencji uczestnicy dowiedzą się między innymi, w jaki sposób integracja systemów informatycznych ułatwi realizację biznesowych celów oraz poznają dylematy, z którymi najczęściej spotykają się osoby zarządzające i korzystające z danych.

Więcej szczegółów dotyczących konferencji oraz możliwość rejestracji  na stronie: http://www.konferencje.opteam.pl/czas-na-zmiane-zaawansowane-technologie-it-dla-przedsiebiorstw30032017.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ