Kredyt gotówkowy Banku Pocztowego znów w czołówce

W najnowszym rankingu kredytów gotówkowych, opublikowanym 1 sierpnia w Dzienniku Gazeta Prawna, oferta Banku Pocztowego zajęła drugie miejsce.  

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Eksperci przygotowujący zestawienie, w którym kredyt gotówkowy Banku Pocztowego zajął wysoką pozycję, porównali tym razem ofertę 18 wiodących banków. Ranking dotyczył kredytu w wysokości 10 tys. zł, zaciąganego przez klienta zewnętrznego - z dobrą historią kredytową, na okres jednego roku. Głównym kryterium rankingu było porównanie wszystkich kosztów związanych z taką pożyczką.

Oferta Banku Pocztowego zajęła wysokie drugie miejsce nie tylko dzięki oprocentowaniu (11,99%), ale też niskiej prowizji wynoszącej 3%. Całkowity koszt takiego kredytu gotówkowego wynosi w Banku Pocztowym jedynie 991 zł. Nie ma przy tym obowiązku wykupienia dodatkowego ubezpieczenia czy innych produktów. Klient nie ponosi więc żadnych dodatkowych kosztów.

Wnioski o kredyty gotówkowe można składać nie tylko w placówkach Banku Pocztowego, ale również w licznych urzędach pocztowych, przez Internet oraz za pośrednictwem bankowej Infolinii. Osoby ubiegające się o kredyt gotówkowy powinny mieć ze sobą dowód osobisty, a także drugi dokument potwierdzające ich tożsamość lub np. ostatni opłacony rachunek czy, jak w przypadku emerytów, odcinek emerytury.

To już drugi ranking Dziennika Gazeta Prawna i serwisu TotalMoney.pl, w którym kredyt Banku Pocztowego zajął tak wysoką pozycję. Równie dobra, druga pozycja szybkiemu kredytowi gotówkowemu Raz Dwa przyznana została przez ekspertów z TotalMoney.pl w lipcu.

grafika

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Enea sponsorem tytularnym hali w Szczecinie

Enea sponsorem tytularnym hali w Szczecinie

Minister cyfryzacji polemizuje z Muskiem. Chodzi o weto Nawrockiego

Minister cyfryzacji polemizuje z Muskiem. Chodzi o weto Nawrockiego

"Polityka" też zdrożała

"Polityka" też zdrożała

Polskie kina bez obaw przed ekspansją Netfliksa. Co z cenami biletów?

Polskie kina bez obaw przed ekspansją Netfliksa. Co z cenami biletów?

HD na MUX-8 wcale nie tak szybko. Wiemy, czego oczekują nadawcy

HD na MUX-8 wcale nie tak szybko. Wiemy, czego oczekują nadawcy

"Zdrajcy" wracają na antenę TVN. Znamy datę premiery

"Zdrajcy" wracają na antenę TVN. Znamy datę premiery