mBank najlepszym polskim bankiem w zakresie trade finance

Międzynarodowy magazyn Global Finance uznał mBank za najlepszy bank w Polsce w zakresie trade finance. To kolejne wyróżnienie przyznane bankowi przez to prestiżowe medium. W listopadzie znalazł się wśród laureatów nagrody „Best online tresury services” oraz na liście najbezpieczniejszych banków Europy Środkowo-Wschodniej.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

- Sukces osiągnięty w zakresie trade finance jest dla nas wyjątkowo ważny, ponieważ triumfujemy w tej kategorii po raz pierwszy – mówi Tomasz Wójtowicz, dyrektor departamentu finansowania handlu mBanku. – To dla nas najlepszy dowód na to, że zaangażowanie w ciągły rozwój oferty i dbałość o najwyższą jakość usług procentują. Magazyn Global Finance cieszy się dużym uznaniem w świecie profesjonalnych  usług finansowych i ta nagroda jest niekwestionowanym potwierdzeniem tego, że zmierzamy we właściwym kierunku – dodaje.

Laureatów konkursu wybierano na podstawie oceny jakości oferowanych usług finansowania handlu, innowacyjności oferty produktowej, wolumenów zrealizowanych transakcji oraz kompetencji pracowników odpowiedzialnych za obszar trade finance. W tegorocznej edycji konkursu brały udział banki z 76 krajów świata.

Magazyn Global Finance nagradza najlepsze banki również w innych kategoriach. W listopadzie mBank znalazł się na liście najbezpieczniejszych banków w regionie, tworzonej w oparciu o porównanie sumy aktywów oraz zestawienia długoterminowych ratingów kredytowych. W tym samym miesiącu magazyn docenił efektywność strategii pozyskiwania i obsługi klientów internetowych, wzrost ich liczby, szerokość oferty dostępnej online oraz design i funkcjonalności serwisu internetowego przyznając mBankowi nagrodę „Best online tresury services”.

Magazyn Global Finance to istniejący od 1987 roku, specjalistyczny, międzynarodowy magazyn finansowy, zajmujący się publikacją analiz i informacji na temat przedsiębiorstw i instytucji finansowych z całego świata. Obecnie dociera do czytelników w 180 krajach, a jego nakład przekracza 50 000 egzemplarzy. 

grafika

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Paramount nie rezygnuje. Kolejna oferta kupna właściciela TVN

Paramount nie rezygnuje. Kolejna oferta kupna właściciela TVN

Nowa wicenaczelna lifestyle’u w Gazeta.pl

Nowa wicenaczelna lifestyle’u w Gazeta.pl

Alior Bank mocniej się reklamował. Połowa klientów w mobile’u

Alior Bank mocniej się reklamował. Połowa klientów w mobile’u

Divante w portfolio agencji more

Divante w portfolio agencji more

ORLEN i Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie będą wspólnie popularyzować naukę
Materiał reklamowy

ORLEN i Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie będą wspólnie popularyzować naukę

Nowy właściciel robi porządki w Gremi Media. Marki prasowe dużo mniej warte

Nowy właściciel robi porządki w Gremi Media. Marki prasowe dużo mniej warte