Sosy WINIARY do zaDAŃ specjalnych w akcji! Wystartował konkurs z atrakcyjnymi nagrodami na Facebooku

Na fanpage’u marki WINIARY na Facebooku wystartował konkurs pod hasłem: „Sosy do zaDAŃ specjalnych w akcji!”. Każdy, kto chce wziąć udział w zabawie i wygrać iPada, ma za zadanie przesłać zdjęcie pokazujące gdzie i jak korzysta z dowolnego zimnego sosu z portfolio marki. Nagrodzeni zostaną autorzy najbardziej inspirujących i oryginalnych zdjęć.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Konkurs ruszył specjalnie z myślą o miłośnikach sosów WINIARY na Facebooku. Objęte są nim wszystkie zimne sosy, więc niezależnie od tego, który wybierzesz, czy sos majonezowy w słoiku, czy ten w wygodnym, lekkim opakowaniu z dozownikiem – z każdym możesz wygrać! Co tydzień autorzy trzech najbardziej pomysłowych i oryginalnych zdjęć zostaną nagrodzeni. Konkurs trwa do 25 listopada.

Dodatkowo Sos czosnkowy WINIARY, Sos tatarski WINIARY i Sos chrzanowy WINIARY dostępne są obecnie w nowej odsłonie. Atrakcyjna, odświeżona etykieta ułatwi odnalezienie ulubionego sosu na sklepowej półce. Sam smak pozostał taki sam – niezmienny, uwielbiany przez Polaków od lat. Ofertę sosów w słoikach idealnie uzupełniają sosy w lekkich opakowaniach. Sos czosnkowo-ziołowy WINIARY, Sos salsa WINIARY, Sos barbecue WINIARY  i Sos włoski WINIARY to idealne dodatki do licznych przekąsek i dań. Wyobraźnia konsumentów jest jedynym ograniczeniem, jeśli chodzi o zastosowanie wszystkich sosów WINIARY w kuchni.

***

WINIARY to marka, która od 70 lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele, czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek. Na stronie www.winiary.pl  nowoczesne panie domu znajdą przepisy oraz inspiracje kulinarne na każdy dzień. Produkty marki WINIARY rokrocznie zdobywają liczne nagrody przyznawane przez konsumentów i detalistów. W 2011 roku redakcja „Rzeczpospolitej” przyznała marce WINIARY prestiżowy tytuł Najmocniejsza Marka Roku.

grafika

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

UOKiK zbroi się do walki z oszustwami w sieci. Ma blokować serwisy

UOKiK zbroi się do walki z oszustwami w sieci. Ma blokować serwisy

Pierwsze wyniki Wirtualnego Wskaźnika Wpływu w tym roku. 9 wniosków za styczeń

Pierwsze wyniki Wirtualnego Wskaźnika Wpływu w tym roku. 9 wniosków za styczeń

"My Company Polska" znika z papieru. Zostaną wydania specjalne [NASZ NEWS]

"My Company Polska" znika z papieru. Zostaną wydania specjalne [NASZ NEWS]

Newsmax w jakości 4K. "Większość treści będzie powstawać w Polsce"

Newsmax w jakości 4K. "Większość treści będzie powstawać w Polsce"

Dwucyfrowe spadki w prasie codziennej. Maleje przewaga "GW" nad "Rzeczpospolitą" i "DGP"

Dwucyfrowe spadki w prasie codziennej. Maleje przewaga "GW" nad "Rzeczpospolitą" i "DGP"

TVP Info z kolejnym programem o dezinformacji. Prowadzącym Dolatowski

TVP Info z kolejnym programem o dezinformacji. Prowadzącym Dolatowski