TLUMTLUM robi tłum. Tłum robi filmy.

TLUMTLUM robi tłum. Tłum robi filmy.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Wystartował nowy serwis twórców TLUMTLUM, który stawia sobie za zadanie tworzenie filmów najwyższej jakości w oparciu o doświadczoną społeczność.

W zaproszeniu do serwisu czytamy: "Chcemy być miejscem spotkania twórców i odbiorców. Artystów i oglądających. Wizjonerów i producentów. Filmowców i agencji reklamowych. Autorów pomysłów i marketerów. Razem zrobimy tłum. Zrobimy film. Żeby się uczyć, poznawać, inspirować, tworzyć. Dla sprawy, pieniędzy, marki, idei, produktu."

- Co to jest kontent? To bycie zadowolonym. Ale nie tylko! To taka treść, która sprawia że jesteś zadowolony! Bez dobrej jakości contentu trudno mówić o dobrej sprzedaży produktów. Wierzymy, że content stworzony przez społeczność jest bardziej wartościowy bo bardziej autentyczny, a poza tym jest go więcej! Stawiamy przede wszystkim na film bo nie ma bardziej angażującej formy, zarówno twórców jak i odbiorców. - mówi Jan Okulicz-Kozaryn, odpowiedzialny w TLUMTLUM za kreację i zarządzanie.

Autorami spektakularnego kolażu na stronie głównej są współpracujący z serwisem doświadczeni twórcy crowdsourcingowego video: Adrian Łapczyński (KTR 2013, za film "Polska za 20 lat"), Grzegorz Wierzchowski (KTR 2012, za film "Impedancje"), Dawid Rycąbel (autor ponad 10 oficjalnych spotów dla takich marek jak PKP Intercity czy Netia), Paweł Zawadzki, Damian Daniłowicz (znani ze spotu pt. Sprite gasi każdego, emitowanego w TV i internecie)

Serwis poza filmowcami tworzą: Jan Okulicz-Kozaryn (kreacja & zarządzane), Marta Szarzyńska (strategia & promocja), Czesiek Kowalski (internet), Ewelina Duda (prawo).

- Będziemy rozwijać TLUMTLUM w kierunku ogólnopolskiego domu produkcyjnego gotowego szybko i skutecznie zrealizować każdą filmową potrzebę. W każdym miejscu w Polsce, 24 H na dobę. Zapewniając przy tym najwyższe standardy wykonawcze. - mówi Marta Szarzyńska, odpowiedzialna w TLUMTLUM za strategię i promocję.

Połączenie tradycyjnego podejścia i crowdsourcingowego widać w pierwszym projekcie serwisu pt."Dziewczyny z Północy" - konkursie na teledysk do piosenki "No One Knows" Piotrka Lipki. Inspiracją do stworzenia filmu jest zrealizowany przez TLUMTLUM, bardzo dobrze przyjęty klip zrealizowany legendarną analogową kamerą Super 8, przeznaczoną do użytku amatorskiego, wypartą przez cyfrowe metody realizacji obrazu, teraz przeżywającą swoją drugą młodość.

Talenty filmowe będzie łowić profesjonalne jury, w którym zasiadają m.in. Matylda Damięcka, aktorka, piosenkarka; Piotrek Lipka, bohater projektu, autor piosenki, Jerzy Śladkowski, reżyser, dokumentalista; Emilia Ziółkowska, copywriter DDB Warszawa, pisarka.

Zaproszenie do TLUMTLUM: http://tlumtlum.pl/invitation

Strona premierowego konkursu: http://tlumtlum.pl/dziewczynyzpolnocy

Jury premierowego konkursu: http://tlumtlum.pl/dziewczynyzpolnocy/jury

Strona główna serwisu z kolażem filmowym: http://tlumtlum.pl/

Informacje o autorach kolażu: http://tlumtlum.pl/loop

Kto tworzy TLUMTLUM? http://tlumtlum.pl/about

grafika

dostarczył

infoWire.pl

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

PZPN zakończy współpracę z Publicon Sport. Ale nie od razu

PZPN zakończy współpracę z Publicon Sport. Ale nie od razu

Nowy dziennikarz w WNP.pl. Pisze o energetyce

Nowy dziennikarz w WNP.pl. Pisze o energetyce

Grok po skandalu znika z dwóch krajów

Grok po skandalu znika z dwóch krajów

Były szef marketingu sportowego Canal+ w nowej roli

Były szef marketingu sportowego Canal+ w nowej roli

Ile kosztuje chaos w danych? Odzyskaj uciekającą marżę dzięki innowacjom Microsoft
Materiał reklamowy

Ile kosztuje chaos w danych? Odzyskaj uciekającą marżę dzięki innowacjom Microsoft

Były dziennikarz Viaplay dołączy do Eleven Sports

Były dziennikarz Viaplay dołączy do Eleven Sports