WATERLANE ISLAND z generalnym wykonawcą

Generalnym wykonawcą apartamentowca WATERLANE ISLAND została gdyńska spółka ALLCON Budownictwo. Obiekt zlokalizowany w Gdańsku na Wyspie Spichrzów, nad samym brzegiem Motławy, zostanie oddany do użytkowania pod koniec 2017 roku.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Składający się z dziewięciu kondygnacji nadziemnych i podziemnej hali garażowej WATERLANE ISLAND powstanie przy ul. Chmielnej 63. Oprócz apartamentów mieszkalnych w budynku znajdować się będą także apartamenty hotelowe do przeznaczenia na wynajem, SPA z basenem, dwoma saunami, jacuzzi i siłownią oraz lokale usługowe. Całkowita powierzchnia obiektu wyniesie 10 127 m2, a jego kubatura 36 285 m3. Apartamenty będą miały powierzchnię od 31 do 53 m2. ALLCON Budownictwo rozpocznie prace budowlane w lipcu 2016 roku.

- W ciągu wielu lat obecności na pomorskim rynku mieliśmy okazję wybudować kilkadziesiąt obiektów mieszkaniowo-usługowych. Cieszymy się, że inwestor dostrzegł nasze doświadczenie w tym zakresie i powierzył nam realizację WATERLANE ISLAND. To wymagający projekt w ważnej dla miasta lokalizacji. Jestem przekonany, że zrealizujemy go na czas i przy zachowaniu wysokiej jakości prowadzonych prac – mówi Mariusz Białek, Prezes Zarządu w ALLCON Budownictwo.

Inwestorem projektu jest LP Chmielna Sp. z o.o., dla którego realizacja WATERLANE ISLAND jest pierwszym wspólnym przedsięwzięciem z ALLCON Budownictwo.

- Po niepodważalnym sukcesie inwestycyjnym i sprzedażowym pierwszego projektu WATERLANE, bardzo duże zainteresowanie rynku skłoniło nas do przygotowania kolejnej inwestycji pod marką WATERLANE, którą nazwaliśmy WATERLANE ISLAND. W wyniku szczegółowego i dogłębnego sprawdzenia, mającego na celu spełnienie oczekiwań naszych klientów oraz zachowanie wysokich, niepodlegających dyskusji, standardów inwestycyjnych, zakończyliśmy proces wyboru wykonawcy decydując się na silny i doświadczony zespół fachowców, i przystąpiliśmy do budowy - mówi Rony Livni, Prezes Zarządu spółki LP Chmielna.

grafika

dostarczył

infoWire.pl

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Paramount nie rezygnuje. Kolejna oferta kupna właściciela TVN

Paramount nie rezygnuje. Kolejna oferta kupna właściciela TVN

Nowa wicenaczelna lifestyle’u w Gazeta.pl

Nowa wicenaczelna lifestyle’u w Gazeta.pl

Alior Bank mocniej się reklamował. Połowa klientów w mobile’u

Alior Bank mocniej się reklamował. Połowa klientów w mobile’u

Divante w portfolio agencji more

Divante w portfolio agencji more

ORLEN i Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie będą wspólnie popularyzować naukę
Materiał reklamowy

ORLEN i Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie będą wspólnie popularyzować naukę

Nowy właściciel robi porządki w Gremi Media. Marki prasowe dużo mniej warte

Nowy właściciel robi porządki w Gremi Media. Marki prasowe dużo mniej warte