SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dobre wyniki Germanos

Grecki Sprzedawca detaliczny telekomunikacji mobilnej – Germanos zwiększył zysk operacyjny w Polsce w ciągu ostatnich 6 miesięcy 2006 roku.

Jak podano w komunikacie firmaplanuje dalsze wzmocnienie swojej pozycji na rynku produktów i usług telekomunikacyjnych w Polsce. Całkowite przychody operacyjne Grupy Germanos osiągnęły 59,6 mln Euro przy EBITDA w wysokości 0,6 miliona Euro.

 ‘’Germanos ponownie zwiększył swoje przychody i rentowność w drugim kwartale 2006 roku. Poprzez nasze działania w kraju chcemy zostać liderem na rynku” – powiedział Dimitris Blatsios, Dyrektor Międzynarodowej Sprzedaży Detalicznej Germanos.

Wzrost za pierwszych 6 miesięcy 2006 r. stanowi prawie 29,5% wzrostu w porównaniu do analogicznego okresu 2005 roku( 46,0 mln Euro, 31/06/2005). Osiągnąwszy ten wynik, działania w Polsce (Germanos Polska oraz  GTI) dalej się rozwijają. Germanos  prowadzi w Polsce sieć ponad 380m sklepów, z czego ponad 170 punktów oferuje usługi Orange poprzez GTI, a reszta oferuje usługi sieci Era poprzez Germanos Polska.

Oddziały zagraniczne znacząco przyczyniają się do obrotów Grupy, osiągając 169 mln Euro i stanowiąc 30 % skonsolidowanego obrotu

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dobre wyniki Germanos

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl