SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dyrektor Radia Maryja apeluje do słuchaczy

Czy nad koncernem medialnym ojców redemptorystów gromadzą się czarne chmury?

W sobotę "Nasz Dziennik" opublikował apel, w którym dyrektor Radia Maryja o. Tadeusz Rydzyk zwraca się do słuchaczy, a także widzów telewizji Trwam i czytelników "Naszego Dziennika". "Radio Maryja, tak jak inne dzieła, było i jest solą w oku ludziom walczącym z Panem Bogiem i z tym, co drogie prawdziwym Polakom, solą w oku centralom antyewangelizacyjnym, można powiedzieć antykościołowi" - napisał ojciec dyrektor. Według niego dopóki żył papież Jan Paweł II, toruńska rozgłośnia mogła liczyć na skuteczną obronę - czytamy w "Rzeczpospolitej".

"Bez niego - mówię to z całą odpowiedzialnością, nie mogę ujawniać wielu spraw, ale uwierzcie mi: bez niego to Radio już wcześniej przestałoby istnieć. Czytajcie o tym,jak nas bronił, jak nas zachęcał, czytajcie o tym i przekazujcie innym" - napisał Rydzyk.

I dalej, jeszcze bardziej dramatycznie: "Ojciec Święty odszedł do domu Ojca. Nie mamy już na ziemi, a właściwie nie wiemy już, gdzie na ziemi szukać ratunku. Pan Bóg wie o sprytnych sprawach wrogów, a my nie wszystko możemy mówić. Tym bardziej bardzo proszę. Prosimy wszystkich przyjaciół, świeckich i duchownych, szczególnie może duchownych - kapłanów, o memento, siostry zakonne o gorącą modlitwę, wszystkich chorych, dzieci, dorosłych, każdego świadomego katolika i Polaka, prosimy wszystkich przyjaciół o modlitwę, o ratowanie tego dzieła dla Kościoła i Polski. Prosimy o modlitwę za przyczyną Ojca Świętego Jana Pawła II, on nas ratował, będąc na ziemi".

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dyrektor Radia Maryja apeluje do słuchaczy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl