SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Energa zachęca do regularnego płacenia rachunków

Wielka loteria "MOC energii", adresowana do 2,4 milionów klientów indywidualnych Koncernu Energetycznego Energa ruszyła 10 kwietnia.

To pierwsza akcja promocyjna w sektorze energetycznym skierowana do tak licznej grupy odbiorców.

- Loteria "Moc energii" jest wyrazem otwartego podejścia do odbiorców naszych usług - mówi Leszek Nowak, wiceprezes zarządu Energi, zajmujący się sprawami dystrybucji - Towarzysząca loterii kampania informacyjno-reklamowa przyczyni się do rozpowszechniania nazwy i loga koncernu. Służy to budowaniu wartości marki Energa.

Nagrody - m.in. zestawy kina domowego, kamery cyfrowe, telewizory, odtwarzacze DVD, aparaty cyfrowe - zostaną rozlosowane wśród klientów indywidualnych, którzy w okresie od 10 kwietnia do 30 września 2006 r. będą użytkowali energię elektryczną dostarczaną przez Energę oraz terminowo uregulują należności.

- Możliwość udziału w loterii i szansa na wygraną to także za swego rodzaju premia dla klientów, którzy płacą w terminie - podkreśla wiceprezes Nowak.

Aby przystąpić do loterii promocyjnej "MOC energii" należy wypełnić kupon i przesłać go do swojego oddziału Energi. Kupony można znaleźć na stronie internetowej www.energa.pl i w ogłoszeniach prasowych. Będą też zamieszczane jako wkładki w wybranych tytułach prasy lokalnej, ukazujących się na terenie Koncernu Energetycznego Energa SA.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Energa zachęca do regularnego płacenia rachunków

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl