SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Facebook odświeża Centrum pomocy

Nowa wersja Centrum pomocy jest już dostępna na Facebooku.

Facebook odświeża Centrum pomocy

Centralnym elementem nowego Centrum pomocy jest sześć głównych zagadnień, do których dostęp można uzyskać jednym kliknięciem. Są to: podstawowe informacje dotyczące prywatności, co nowego na Facebooku, zgłaszanie problemów, więcej informacji o osi czasu, zasoby dotyczące bezpieczeństwa oraz gry i aplikacje. Serwis może spersonalizować skróty zależnie od tego jak ktoś korzysta ze strony. Na przykład niezalogowani zobaczą w Centrum pomocy link do rejestracji lub informację o odzyskiwaniu hasła.

W Centrum pomocy znajdują się również najczęściej zadawane pytania oraz menu, pozwalające poruszać się po różnych zagadnieniach.

Nową pomoc Facebooka można znaleźć tutaj.

Facebook udostępnił też wszystkim użytkownikom funkcję Support Dashboard. Pozwala ona śledzić postęp związany z odpowiedzią administracji na treści zgłoszone jako niewłaściwe. Z poziomu Support Dashboard można sprawdzić kiedy podjęto ostatnio czynność w danej sprawnie, czy usunięto raportowaną zawartość i dlaczego tak zrobiono lub nie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Facebook odświeża Centrum pomocy

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
marzena.soboleska@wp.pl
Mam problem z dodawaniem zdjęć z telefonu.Wyświetla mi błąd komunikaci spróbuj puzniej.Tra to już miesiąc
8 8
odpowiedź