SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Internet Air Bites wchodzi do mniejszych miast Polski

Air Bites Polska rozszerza działalność o kolejne miasta - Kędzierzyn-Koźle i Sanok, w których od początku listopada dostarcza Internet dla kilku tysięcy mieszkańców.

Przyszłościowo dostawca celuje w rozwój na terenie całego kraju, tam gdzie tylko będą ku temu odpowiednie warunki - podano w komunikacie.

Spółka rozpoczęła działalność w Polsce wiosną 2005 roku i od tego czasu bardzo aktywnie się rozwija. Dotychczas ABP działał na terenie Krakowa, Warszawy, Poznania, Wrocławia oraz ich ścisłych okolic. Obecnie startuje również w innych miejscowościach – w sierpniu b.r. rozpoczął swoją działalność w Zdzieszowicach, niedaleko Wrocławia, a od listopada ulokował się również w Kędzierzynie-Koźlu i Sanoku, których mieszkańcy zyskali tym samym konkurencyjnego gracza wśród dostawców Internetu. We wszystkich trzech miastach firma przejęła istniejące już sieci, które zamierza w miarę potrzeb modernizować, dostosowując do swoich standardów i z czasem poszerzać o kolejne lokalizacje.

- Od początku, od pierwszych kroków w Polsce realizujemy swój cel tj. sukcesywny rozwój na terenie kraju oraz powiększanie istniejącej infrastruktury i liczby klientów, czego najświeższym dowodem jest nasze wejście do Kędzierzyna-Koźla i Sanoka. Mamy również nadzieję, że mieszkańcy tych miast będą zadowoleni z naszych usług -– mówi Rafał Pasterczyk, Dyrektor ds. Rozwoju Air Bites Polska. – Ponadto, obecnie skupiamy się na budowie marki Air Bites Polska poprzez szybki rozwój w oparciu o własną infrastrukturę telekomunikacyjną, dającą szerokie możliwości wdrażania nowych, wysokiej jakości produktów  – dodaje.

Air Bites Polska jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością należącą do zagranicznej grupy kapitałowej. Podstawowym przedmiotem działalności spółki jest świadczenie usług w branży telekomunikacyjnej w zakresie dostępu do Internetu. Początkowo dostawca miał w swojej ofercie dwa produkty, Air Bites Standard oferujący transmisję danych do 1Mb/s i Air Bites Mini z maksymalną transmisją danych 256 kb/s. We wrześniu ABP dodał do swojej oferty nowy produkt Air Bites Midi, gwarantujący transfer danych do 512 kb/s, a także dodatkowe produkty zwiększające komfort i możliwości korzystania z Internetu, takie jak: publiczny adres IP oraz możliwość podłączenia do Internetu dodatkowych komputerów w lokalizacji klienta odrębnym, wydzielonym pasmem. Spółka pracuje nad sukcesywnym poszerzaniem oferty o nowe usługi dodatkowe, które mają zapewnić dodatkową atrakcyjność korzystania z oferty ABP.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Internet Air Bites wchodzi do mniejszych miast Polski

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl