SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Książka Agory sprzedawana z włoskimi dziennikami

Książka 'Do zobaczenia w raju' - wspomnienia papieskiego fotografa Arturo Mariego o Janie Pawle II spisane przez Jarosława Mikołajewskiego, dziennikarza 'Gazety Wyborczej', jest sprzedawana z dziesięcioma dziennikami we Włoszech.

Do książki dołączony jest film DVD „Moje życie dla Niego” przedstawiający historię życia i pracy Arturo Mariego. Książka miała swoją premierę w Polsce 14 października 2005 r. i była sprzedawana z „Gazetą Wyborczą”. We Włoszech „Do zobaczenia w raju” („Arrivederci in paradiso”) pojawi się w sprzedaży przez miesiąc w cenie  7,90 EURO.

„Arrivederci in paradiso” pojawi się w sprzedaży z włoskimi dziennikami: „Gazzetta di Mantova”, „Gazzetta di Reggio”, „Il Mattino di Padova”, „Il Piccolo”, „La Nuova Ferrara”, „La Nuova Gazzetta di Modena”, „La Nuova di Venezia e Mestre”, „La Nuova Sardegna”, „La Tribuna di Treviso”, „Messaggero Veneto”.
Książka została przetłumaczona i wyprodukowana przez Agorę na zlecenie włoskiego wydawnictwa  Finegil Editoriale S.p.A, należącego do Gruppo Editoriale L’Espresso (wydawcy m.in. dziennika „La Repubblica”), które odkupiło od Agory licencję na wprowadzenie na rynek włoski „Do zobaczenia w raju” z filmem „Moje życie dla Niego".

„Do zobaczenia w raju” pojawiło się na polskim rynku w ramach cyklu „Biblioteka Gazety Wyborczej” w październiku 2005 roku i było częścią wyjątkowego projektu wydawniczego, którym Agora upamiętniła 27. rocznicę pontyfikatu Jana Pawła II. We wrześniu „Gazeta Wyborcza” zaproponowała czytelnikom premierowy na DVD film „Karol, człowiek, który został papieżem” w reżyserii Giaccomo Battiato z Piotrem Adamczykiem w roli Karola Wojtyły, a w październiku album zdjęć papieskich autorstwa Arturo Mariego „Szukałem Was, a teraz Wy przyszliście do mnie”. Oba wydawnictwa sprzedawane były w ramach cyklu „Biblioteka Gazety Wyborczej”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Książka Agory sprzedawana z włoskimi dziennikami

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl