SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Marek Żołędziowski został CEO grupy Saatchi & Saatchi w Polsce

Grupa Saatchi & Saatchi ogłosiła oficjalne rozpoczęcie funkcjonowania w nowej strukturze.

W jej skład wchodzą: agencja reklamowa Saatchi & Saatchi, studio produkcyjne Happy Production (zarządzane przez Magdalenę Olak) oraz nowa spółka Saatchi & Saatchi X. Marek Żołędziowski, który od pięciu lat pełni funkcję CEO agencji Saatchi & Saatchi, teraz dodatkowo został CEO całej grupy - informuje "Media&Marketing Polska".

 W związku z jego nowymi obowiązkami w kierowaniu agencją Saatchi & Saatchi wspomagać go będzie Anna Pańczyk, która awansowała na stanowisko deputy managing directora. Anna Pańczyk zajmowała do tej pory stanowisko group account directora. Pracuje w Saatchi & Saatchi od ośmiu lat. Jest członkiem managementu agencji. Nadal będzie się zajmowała kluczowymi klientami Saatchi & Saatchi. Działem obsługi klienta agencji kierują: Aneta Świercz oraz Joanna Hurda. W ramach grupy Saatchi & Saatchi rozpoczyna działalność nowa spółka Saatchi & Saatchi X, która będzie specjalizować się w usługach z zakresu shopper marketingu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marek Żołędziowski został CEO grupy Saatchi & Saatchi w Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl