SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowi dyrektorzy w Sanitec Koło

Od 1 lipca br. nowym dyrektorem marketingu Sanitec Koło jest Przemysław Powalacz. Nowopowstałe stanowisko szefa komunikacji marketingowej objął Zbigniew Gonsior.

Objęcie przez niego tego stanowiska związane jest z nowymi zadaniami i wzrostem roli Sanitec Koło w Europie Środkowo-Wschodniej. Odpowiada on za całość działań marketingowych w Polsce i krajach tego regionu tj. za zarządzanie portfelem marek, rozwój produktów i komunikację marketingową.

Przemysław Powalacz jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej oraz programu MBA na Uniwersytecie Warszawskim & University of Illinois. W Sanitec KOŁO pracuje od 2004, wcześniej był dyrektorem zarządzającym agencji BMS Marketing Sernice GmbH w Niemczech.

W związku ze zmianą na stanowisku dyrektora marketingu, nastąpiła reorganizacja działu. Obecnie marketing w Sanitec Koło składa się w trzech zespołów: produkt menedżerów, komunikacji marketingowej i telemarketingu. Podział ten ułatwi sprostanie nowym wyzwaniom związanych nie tylko z wprowadzaniem nowych produktów na rynek, ale również komunikacji marketingowej. Nowopowstałe stanowisko szefa komunikacji marketingowej objął Zbigniew Gonsior, dotychczasowy kierownik projektów B2C, B2B i WEB. Będzie odpowiedzialny za komunikację w Polsce i całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, na którym obecne są wyroby ze znakiem KOŁO.

Zbigniew Gonsior jest absolwentem Śląskiej Międzynarodowej Szkoły Handlowej w Katowicach, w Sanitec Koło pracuje od 4 lat.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowi dyrektorzy w Sanitec Koło

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl