SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

PIT dla fachowców

Polacy chętnie korzystali z nieodpłatnej pomocy przy wypełnianiu formularza PIT.

W badaniu ogólnopolskim typu CAPIBUS, opartym na losowej próbie dorosłych Polaków i przeprowadzonym na początku kwietnia, pytaliśmy respondentów, w jaki sposób zamierzają wypełniać formularz PIT. Najwięcej osób, bo 25% wskazało zamiar skorzystania z pomocy innych osób nieodpłatnie. Najczęściej są to osoby o wykształceniu zawodowym oraz o dochodach między 600, a 1200 zł miesięcznie. 13% respondentów planowało skorzystać z pomocy odpłatnej, częściej są to osoby w wieku 25-39 lat. Chęć samodzielnego wypełnienia formularza PIT deklarowało 15% respondentów, częściej są to osoby posiadające stałą pracę, o dochodach przypadających na jedną osobę w rodzinie powyżej 600 zł.

Pozostałe wskazania: w ogóle nie będę wypełniał(a) formularza PIT – 25%, wypełnię wspólnie z mężem/żoną – 13%, jeszcze nie wiem – 8%.

Badanie przeprowadził w kwietniu 2006 instytut MillwardBrown SMG/KRC w ramach sondażu CAPIBUS, na losowej, reprezentatywnej próbie dorosłych Polaków liczącej 998 osób.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: PIT dla fachowców

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl