SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Poczta elektroniczna dobra dla starszych

Jak wynika z sondy przeprowadzonej wśród nastolatków przez instytucję Pew Internet and American Life Project, w komunikacji między sobą preferują komunikatory internetowe.

Natomiast listy elektroniczne pozostawiają osobom starszym.

Większość ankietowanych w wieku pomiędzy 12 a 17 rokiem życia przyznało, że e-maile są dobrym środkiem komunikacji z instytucjami lub... rodzicami, podczas gdy do kontaktów z rówieśnikami wolą oni wykorzystywać komunikatory internetowe. Co ciekawe, aż trzy czwarte młodych respondentów korzysta z „natychmiastowej” formy komunikacji, podczas gdy wśród dorosłych odsetek ten wynosi zaledwie 42%.

Blisko połowa uczestniczących w sondzie dzieci spędza na „pogaduchach” online ponad dwie godziny. Większość z nich przesyła sobie linki do stron i zdjęcia, a prawie jedna trzecia wykorzystuje to medium do wymiany muzyki i filmów wideo.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Poczta elektroniczna dobra dla starszych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl