SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Premiera nowego contact center

Alcatel poinformował o wprowadzeniu do oferty Alcatel OmniTouch Contact Center Premium Edition - nowego rozwiązania contact center przeznaczonego specjalnie dla firm średniej wielkości.

W ramach jednego rozwiązania jest oferowany serwer komunikacyjny Alcatel OmniPCX oraz oprogramowanie Genesys 7. Ten zaawansowany multimedialny contact center został wyposażony w pełni scentralizowane, graficzne środowisko do zarządzania, które w bardzo istotnym stopniu upraszcza proces wdrożenia i korzystanie z systemu. Dodatkowo, udostępniono w nim także zestaw nowych funkcji takich, jak: wbudowane narzędzie do kwalifikacji rozmów, informacji o kliencie aktualizowanych w czasie rzeczywistym oraz innowacyjny system współpracy dla agentów, ekspertów i klientów.

Ze względu na swoje cechy Alcatel OmniTouch Contact Center Premium Edition umożliwia intuicyjne i bezzwłoczne przystąpienie do pracy pracowników call center: menedżerów, administratorów i agentów. Zaprojektowane dla contact center zatrudniających od 20 do 150 agentów, z graficznym interfejsem dostosowującym się do przypisanej pracownikowi funkcji (Visual CC), znacznie obniża koszty szkoleń i czas niezbędny do podjęcia przez agenta pierwszej rozmowy. Visual CC daje możliwość wglądu i kontroli na każdym etapie wdrożenia i eksploatacji systemu – w czasie rzeczywistym przy zastosowaniu systemu kodowania kolorami poszczególnych interakcji i przepływów rozmów. Narzędzie to oferuje również predefiniowane zestawy raportów dla określenia wydajności call center w trakcie dotychczasowej eksploatacji, co pozwala na zoptymalizowanie jego pracy.

Dodatkowo, nowe contact center dysponuje opartym tylko na oprogramowaniu systemem kwalifikacji rozmów poprzez pełną integrację z rozwiązaniem Visual-IVR (wizualny interaktywny system zapowiedzi głosowych), co ułatwia zbieranie danych i przyspiesza proces połączenia klienta z właściwym punktem docelowym. Agent dysponuje na swoim komputerze biurkowym narzędziem do pracy grupowej i może posługiwać się tak użytecznymi funkcjami jak informacja o obecności, komunikator internetowy, współdzielenie aplikacji, zestawianie wideo- i audiokonferencji, które umożliwiają błyskawiczny dostęp do zasobów wiedzy i kontakt z ekspertami znajdującymi się wewnątrz firmy, jak i poza nią. 

Nowe contact center Alcatela rozwiązuje także problem trudnych do przewidzenia i wyjątkowych sytuacji, kiedy liczba połączeń przekracza założony próg. W ciągu tego roku, użytkownicy Alcatel OmniTouch Contact Center Premium Edition uzyskają możliwość swobodnego i błyskawicznego zwiększania ilości agentów niezbędnych do obsłużenia nieoczekiwanych natłoków rozmów. Tak jak inne rozwiązania contact center Alcatela, Alcatel OmniTouch Contact Center Premium Edition może być preintegrowane z najpopularniejszymi aplikacjami CRM.

Adresowane do klientów z najszybciej rozwijającego się segmentu rynku contact center, Alcatel OmniTouch Contact Center Premium Edition trafia od dzisiaj do sprzedaży w sieci partnerów biznesowych Alcatela. Oferta Alcatela w dziedzinie contact center obejmuje wszystkie segmenty rynkowe – od Alcatel OmniTouch Contact Center Office przeznaczonego na rynek MSP, Alcatel OmniTouch Contact Center na rynek średnich firm po Alcatel OmniGenesys dla dużych korporacji – dysponujący pełnią możliwości pakietu oprogramowania Genesys, włączając w to zaawansowany routing niezbędny do dzielenia klientów na podgrupy - podano  w komunikacie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Premiera nowego contact center

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl