SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Spray podpisał umowy z Telnap i CATV

Spółka telekomunikacyjna Spray zawarła 18 lipca dwie umowy z Telnap Sp. z o.o. o łącznej wartości 6,56 mln zł oraz jedną umowę o wartości 2,00 mln zł z CATV Sp. z o.o., spółką zależną Telnap.

Poinformował Spray w komunikacie we wtorek wieczorem. Umopwy dotyczą m.in. przejęcia sieci teleinformatycznej.

Pierwsza z umów z Telnap dotyczy przyrzeczenia sprzedaży na rzecz Spray central telefonicznych należących do Telnap. Umowa ostateczna zostanie podpisana po spełnieniu warunków drugiej umowy, której przedmiotem jest przeniesienie przez Telnap na Spray własności sieci teleinformatycznej wraz z jednoczesnym przejęciem przez Spray prawa użytkowania tej sieci teleinformatycznej.

„Strony ustaliły wartość sieci teleinformatycznych na kwotę 6.059.000 złotych. W związku z tym, po spełnieniu się warunków określonych w umowie, TELNAP Sp. z o.o. obejmie w zamian za aport w postaci sieci teleinformatycznej oraz praw do jej użytkowania 300.000 akcji zwykłych na okaziciela serii H Spray SA po cenie emisyjnej wynoszącej 20,20 złotych za jedną akcję, tj. za łączną kwotę 6.059.000 złotych” – czytamy w komunikacie.

Przeniesienie własności sieci teleinformatycznej nastąpi w ciągu 3 dni kalendarzowych licząc od daty podjęcia przez Walne Zgromadzenie Spray uchwały o podwyższeniu kapitału zakładowego o liczbę akcji serii H.

Umowa z CATV Sp. z o.o. o wartości 2,0 mln zł dotyczy sprzedaży sieci telewizji kablowej wraz z prawami do świadczenia usług telefonicznych i stałego dostępu do sieci internet.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Spray podpisał umowy z Telnap i CATV

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl