SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tylko oferta TP SA

UKE: TP SA jako jedyna złożyła ofertę na świadczenie usługi powszechnej.

W konkursie Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE) na przedsiębiorcę wyznaczonego do świadczenia usługi powszechnej Telekomunikacja Polska SA (TP SA) jako jedyny podmiot ponownie złożyła ofertę, poinformował regulator w komunikacie. Świadczenie usługi powszechnej obejmuje terytorium całej Polski.
 
„Pierwszy konkurs, przeprowadzony w dniach od 2 września do 15 grudnia 2005 r., nie został rozstrzygnięty z uwagi na złożenie przez jedynego oferenta, Telekomunikację Polską, oferty, która nie spełniała wymagań formalnych” – czytamy w komunikacie.
 
W drugim konkursie, rozpoczętym 22 grudnia 2005 roku, zainteresowane podmioty mogły składać oferty na świadczenie usługi powszechnej na obszarze jednej strefy numeracyjnej, wybranych stref numeracyjnych albo na obszarze całej Polski.
 
„Ponownie jedyną ofertę świadczenia usługi powszechnej na terenie całego kraju 19 stycznia 2006 r. złożyła Telekomunikacja Polska – operator o największym udziale w rynku telefonii stacjonarnej” – czytamy dalej.
 
Usługa powszechna to zestaw usług telekomunikacyjnych, jakie powinny być dostępne wszystkim użytkownikom końcowym stacjonarnych publicznych sieci telefonicznych na terytorium Polski, z zachowaniem wymaganej jakości i po przystępnej cenie.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tylko oferta TP SA

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl