SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w American Power Conversion

Dave Johnson nowym wiceprezesem ds. sprzedaży, marketingu i usług w firmie American Power Conversion.

American Power Conversion (Nasdaq: APCC) (APC), czołowy dostawca rozwiązań podtrzymujących zasilanie, poinformowała o powołaniu Dave’a Johnsona na nowo utworzone stanowisko wiceprezesa ds. światowej sprzedaży, marketingu i usług. Na tym stanowisku Dave Johnson kierować będzie globalnymi zespołami odpowiedzialnymi za sprzedaż, marketing i realizację usług.

“Niedawno APC skierowało większe zasoby do pracy w regionach w celu przygotowania grup specjalistów pracujących z klientami w zakresie sprzedaży, marketingu i realizacji usług. Dążymy do usprawnienia procesów realizacji potrzeb klientów” powiedział Rob Johnson, pełniący obowiązki prezesa i CEO firmy APC. „Naszym kluczowym celem jest maksymalizacja produktywności wszystkich regionalnych zasobów pracujących na rzecz klientów. Opracowanie, wdrożenie i wymiana najlepszych praktyk zarówno w ramach regionów, jak i pomiędzy nimi, ma więc dla nas zasadnicze znaczenie. Utworzenie nowego stanowiska ułatwi realizację tych działań i umożliwi regionom dostęp do wiedzy i doświadczenia innych pracowników w całej firmie. Niezależnie od tego, czy klienci tworzą najbardziej złożone centrum danych, konfigurują serwerownię, czy też tylko instalują w domu sprzęt audio wideo, integracja zasobów w zakresie sprzedaży, marketingu i usług gwarantuje najlepszą realizację zadań przez APC.”

Dave Johnson ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w APC. Większość tego okresu spędził na stanowisku wiceprezesa odpowiedzialnego za sprzedaż, marketing i realizację usług na terenie obu Ameryk. Był wówczas odpowiedzialny za przychody przekraczające 1 miliard USD rocznie. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora generalnego w dziale APC Rack Systems, gdzie był zaangażowany w opracowanie i realizację marketingu i sprzedaży systemu InfraStruXure®. Ponadto zajmował w APC szereg stanowisk związanych z zarządzaniem sprzedażą i produktami. Karierę zawodową rozpoczął w firmie GE. Dave Johnson nie jest spokrewniony z Robem Johnsonem.


Założona w 1981 r. firma American Power Conversion (APC) jest jednym z największych globalnych dostawców kompleksowych rozwiązań dla fizycznej infrastruktury sieciowej. Oferowane przez APC produkty i usługi dla użytkowników domowych, jak i korporacyjnych zwiększają dostępność, poprawiają zarządzanie oraz podnoszą wydajność wrażliwych urządzeń elektronicznych, sieciowych, telekomunikacyjnych i przemysłowych. Szeroka gama rozwiązań APC dla fizycznej infrastruktury sieciowej o znaczeniu krytycznym (NCPI) obejmuje InfraStruXure™ – rewolucyjną architekturę dla centrów przetwarzania danych „na żądanie”, a także produkty NetBotz® zabezpieczające przed zagrożeniami fizycznymi.
Rozwiązania i usługi APC pomagają przedsiębiorstwom zwiększyć dostępność i niezawodność systemów IT. APC, z centralą w West Kingston w stanie Rhode Island, notowana w rankingach Fortune 1000, Nasdaq 100 oraz S&P 500, za 2005 rok raportowała sprzedaż w wysokości 2 miliardów USD.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w American Power Conversion

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl