Ostatni koncert w ramach Manu Summer Jazz Sundays w tym roku – wystąpi Kasia Nova

 

W najbliższą niedzielę zamyka się tegoroczny cykl koncertów Manu Summer Jazz Sundays. Edycję o nazwie „Dziewczyny Jazzu” zwieńczy występ Kasi Novej – wielowymiarowej wokalistki, która od wielu lat zafascynowana jest jazzem. Nie może Was zabraknąć!

Manu Summer Jazz Sundays, Manufaktura, Mały Rynek Jazzowy
(między restauracjami: Starbucks, Whiskey In The Jar oraz pizzerią 105)

Niedziela 27 sierpnia, godz. 17:00

Kasia Nova to utalentowana wokalistka, która od lat z powodzeniem odnajduje się w muzyce popularnej, jednak jej największą inspiracją jest jazz. Swoją muzyczną podróż zaczynała w 2008 roku, debiutując płytą pt. „Nova” i singlami „The Devil i „Broken Winds”. W 2010 roku powstał duet „Forever in a dream” ze światową gwiazdą – solistą Modern Talking – Thomasem Anderesem. Na swoim koncie artystka ma także współpracę z Robretem Jansonem czy wokalistą amerykańskiego zespołu No Mercy – Martinem Cintronem. 4 lata temu Kasia zaprosiła także do współpracy legendę polskiego rocka – Krzysztofa Jary Jaryczewskiego z Oddziału Zamkniętego – wspólnie stworzyli balladę pop rockową pt. „Magia”. W 2023 roku ukaże się druga płyta wokalistki pt. „Kochać”, która będzie wspomnieniem polskich piosenek rozrywkowych z lat 50-tych i 60-tych. Nie zabraknie także autorskich utworów artystki. Koncert w Manufakturze to doskonała okazja, żeby zapoznać się z repertuarem utalentowanej artystki.

Wszystkie koncerty w ramach Manu Summer Jazz Sundays są otwarte i niebiletowane, ale liczba miejsc siedzących jest ograniczona. Koncertów można słuchać także podczas wizyt w restauracjach – z ogródków Pizzerii Stopiątka, Yarsy i Bobby Burger. W razie deszczu - występy artystów zostaną przeniesione do hallu głównego nieczynnej w tym dniu galerii.