Polskie słodycze na polskie święta - wyjątkowa oferta Colian na Boże Narodzenie

Polska rodzinna firma Colian kontynuuje przebojową świąteczną kampanię promującą produkty marek Goplana, Grześki, Jeżyki, Solidarność czy Familijne. W tegorocznej szerokiej ofercie znalazły się m.in. karmelowe figurki w czekoladzie, gustowne bombki, wafle i ciastka o piernikowych nutach.

 

Polacy bardzo chętnie dołączają słodycze do świątecznych upominków. Zwracają przy tym uwagę na kraj produkcji – z roku na rok rośnie odsetek badanych deklarujących,
iż polskie pochodzenie produktu jest argumentem za jego zakupem.
Słodycze marek Colian idealnie spełniają ten warunek – firma ma w 100% polski kapitał, a posiadane przez nią marki – od dawna ugruntowaną pozycję na rynku. Odświętny design, wysoka jakość i wyjątkowy smak to dodatkowe atuty, które czynią je niezawodnym wyborem na gwiazdkowy prezent. W tegorocznej ofercie sezonowej marek Colian można kupić:

 

Figurki Goplana o smaku karmelowym w czekoladzie to jedyny taki produkt na rynku. W ofercie dostępnych jest aż 9 figurek z motywem św. Mikołaja, Renifera i Bałwanka. Figurki Goplana to od lat nr 1 w swojej kategorii; w sezonie co sekundę sprzedają się aż 4! Uwielbiają je zwłaszcza najmłodsi, dlatego żadna świąteczna paczka nie może i w tym roku obejść się bez tych magicznych słodyczy.

 

Aniołki Goplana będą gościć w polskich domach kolejny rok. Karmelowe figurki dostępne są w dwóch wariantach: Aniołka chłopca i dziewczynki. Dzięki wyjątkowemu designowi sprawdzą się także w charakterze świątecznych dekoracji.

 

Śliwka Nałęczowska oraz Złota Wiśnia Solidarności w te święta pojawią się w nowej, szykownej wersji.

Śliwka Nałęczowska to ręcznie selekcjonowane owoce polskiej kandyzowanej śliwki, zanurzone w kakaowym kremie i oblane naturalną czekoladą, zamknięte w eleganckiej bombce o granatowo-złotej kolorystyce. W bombce purpurowo-złotej znalazły się praliny Złota Wiśnia Solidarność. Gustowne opakowania to gotowa propozycja na prezent dla bliskich lub współpracowników.

 

Mikołaj Grześki – nowość, która w tym roku debiutuje w portfolio marki. Czekoladowy Mikołaj z chrupiącym nadzieniem, to gwarancja pysznego smaku zamkniętego w humorystycznej postaci Świętego Mikołaja. Zabawne atrybuty (przeciwsłoneczne okulary, klamra) przyciągną nie tylko najmłodszych konsumentów, ale również tych nieco starszych.

 

MIKOŁAJ SYPIE KASĄ!

Marka wesprze sprzedaż Mikołaja Grześki innowacyjną mechaniką cashback w ramach aktywacji „Kup i schrup Mikołaja”. Wystarczy zakupić nowość, schrupać ją i zarejestrować paragon do zwrotu. Promocja potrwa od 1 grudnia do końca roku każdego dnia do wyczerpania dziennej puli zwrotów wynoszącej 300 sztuk. Szczegóły na stronie: gwiazdkowegrzeszki.pl.

 

Jeżyki Piernikowe najeżone bakaliami to świąteczna edycja limitowana kultowych w Polsce ciastek w czekoladzie, która łączy ich klasyczny karmelowy smak z aromatycznymi korzennymi przyprawami. Jeżyki Piernikowe to opcja nie tylko na Boże Narodzenie, ale i na zimowe wieczory, poprzedzające Gwiazdkę. Uwaga! Jeżyki to najlepiej sprzedające się ciastka w czekoladzie w Polsce!

 

Kultowe Wafle Familijne o smaku piernikowym to limitowana edycja marki Jutrzenka. Połączenie chrupiących, waflowych listków z aromatycznym piernikowym kremem czyni z nich idealną, lekką, słodką przekąskę do rozgrzewających zimowych napojów. Dostępne w dwóch wariantach gramaturowych: 180 g oraz 450 g.

 

Jeżyki Coolki MILK i Jeżyki Coolki DARK to wyjątkowe kulki o smaku herbatnikowym z masą karmelową, oblane karmelizowaną posypką z czekolada mleczną lub deserową. Smak kultowych i najbardziej w Polsce znanych ciastek, zamknięty w wygodnych do konsumpcji formatach, to gwarancja pysznej przekąski. Nowość na święta – Jeżyki Coolki w kartoniku, propozycja idealna na prezent.

 

 

Bakalie w czekoladzie Jutrzenka to nieodłączny element każdych świąt. Dorodne bakalie, oblane aksamitną czekoladą mleczną i deserową marki Goplana, to dawka prawdziwej, czekoladowej przyjemności. Linia obejmuje Rodzynki w mlecznej czekoladzie, Rodzynki w czekoladzie, Orzechy laskowe w mlecznej czekoladzie, Orzechy laskowe w czekoladzie, Migdały w mlecznej czekoladzie i Wiśnie w czekoladzie.

Słodką ofertę bożonarodzeniową marek Goplana, Jutrzenka czy Solidarność, należących do grupy Colian, wzbogacają najlepiej sprzedające się słodycze w standardowych opakowaniach, różnych formatach i gramaturach: Śliwka Nałęczowska, Złota Wiśnia, Złoty Orzech, czekolady Goplana, ciastka Jeżyki, wafle Grześki, bakalie i wiele, wiele innych!

 

Sprzedaż polskich słodyczy na polskie święta wspierana będzie promocją w punktach handlowych. Zaplanowano ekspozycję produktów na standach w różnych formatach, w zależności od wielkości sklepu. Dodatkowo, w wybranych hipermarketach pojawią się tzw. teatralizacje na kształt świątecznego „miasteczka”. Dodatkową promocję zapewni coroczny, świąteczny spot reklamowy.