Schroniska z województwa warmińsko-mazurskiego czekają na głosy

 

W ramach akcji charytatywnej „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę” Tesco we współpracy z Ogólnopolskim Towarzystwem Ochrony Zwierząt OTOZ Animals zapraszają mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego do wsparcia lokalnych schronisk. Jeszcze do 19 lutego miłośnicy czworonogów mogą głosować na schroniska, które otrzymają pomoc finansową.

Oddaj głos na schroniska z regionu

Schroniska z Elbląga, Giżycka, Iławy, Kętrzyna, Morąga, Mrągowa, Olsztyna, Ostródy, Radys koło Białej Pilskiej i Szczytna mają szansę na otrzymanie wsparcia finansowego w ramach akcji. 

W dniach 6-19 lutego, co 10 złotówka uzyskana ze sprzedaży karmy marki Tesco zostanie przekazana na rzecz dziesięciu schronisk z całej Polski, wybranych w drodze głosowania internetowego.  W tych dniach miłośnicy czworonogów mają szansę wesprzeć lokalne schroniska oddając na nie głos na profilu „Eksperci Tesco” na Facebooku - www.facebook.com/Eksperci.Tesco lub na stronie www.tesco.pl/zwierzaki. Każdy użytkownik może raz dziennie wytypować schronisko, które według niego powinno otrzymać pomoc finansową. Wszystkie placówki, które biorą udział w programie zostały zarekomendowane przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals.

Schroniska z województwa warmińsko-mazurskiego potrzebują naszego wsparcia. Najwyżej usytuowana w rankingu placówka z regionu - Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt z Elbląga, zajmuje obecnie trzecie miejsce. Pomoc mieszkańców regionu jest bardzo potrzebna. Każdy głos może bowiem przybliżyć wszystkie lokalne schroniska do pierwszej dziesiątki i szansy na uzyskanie wsparcia finansowego.

Udostępniaj hasło i wytypuj schronisko, które otrzyma  dodatkowe wsparcie

Mieszkańcy regionu mają także szansę przekazania dodatkowej kwoty w wysokości 1 tys. zł na wybrane przez siebie schronisko. W ramach  akcji „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę” w dniach 6-19 lutego trwa  konkurs dla Internautów z użyciem hasła #PomagamZwierzetomZima. Trzy osoby, które najwięcej razy udostępnią #PomagamZwierzetomZima za pośrednictwem mediów społecznościowych (np. Facebook, Twitter), aktywnie informując o akcji, będą mogły wybrać 3 schroniska, na rzecz których Tesco przekaże w sumie kwotę 3 tys. zł netto. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest publikacja hasła na profilach i stronach, których treść jest dostępna publicznie.

 

W tej edycji akcji „Pomóżmy zwierzętom zimą”, oprócz przekazania wsparcia finansowego 10 najpopularniejszym wśród Internautów schroniskom, chcielibyśmy przekazać również pomoc trzem placówkom wytypowanym przez miłośników czworonogów. Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji i aktywnego informowania poprzez umieszczanie hasła #PomagamZwierzetomZima w mediach społecznościowych – mówi Marta Marczuk-Komiszke, koordynator akcji z ramienia Tesco.

 

Partnerami medialnymi akcji są portale wp.pl, ulubiency.wp.pl, polki.pl, we-dwoje.pl, ZPAZUREM.pl oraz dlastudenta.pl.

 

 

Więcej informacji o akcji „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę” można znaleźć na stronie www.tesco.pl/zwierzaki oraz na profilu „Eksperci Tesco” na Facebooku - www.facebook.com/Eksperci.Tesco.