WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Agencja PanKowalski realizuje działania PR dla TCL Multimedia

Amandine Wang za Crystal Deng menadżerem ds. public relations w Europie firmy TCL Multimedia

2017-10-12 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Amandine (Jiangyue) Wang została powołana przez zarząd TCL Multimedia na stanowisko menedżera ds. public relations na Europę. Zastąpi na stanowisku Crystal Deng, która opuściła firmę z powodów osobistych po czterech latach pracy.

Amandine Wang za Crystal Deng menadżerem ds. public relations w Europie firmy TCL Multimedia

Amandine Wang przed dołączeniem do TCL Multimedia nadzorowała marketing oraz stosunki z francuskimi mediami dla chińskiej marki luksusowych wyrobów alkoholowych Moutai. Amandine Wang jest absolwentką Uniwersytetu Heilongjiang w Harbinie (Chiny) oraz Wyższej Szkoły Handlowej EDHEC w Lille we Francji. Swoje obowiązki będzie sprawować w paryskim biurze TCL Multimedia.

Firma podjęła również decyzję o dalszej współpracy z agencją PPR Worldwide w zakresie swoich stosunków z mediami i influencerami w Europie. Zespół firmy, kierowany przez zastępcę menedżera generalnego Marie-Laurence Augé, zajmuje się PR-em korporacyjnym i produktowym. Koordynuje również pracę komórek PPR we Francji, Niemczech oraz w krajach skandynawskich (Dania, Finlandia, Norwegia i Szwecja).

PPR nadzoruje także pracę agencji PanKowalski, która obsługuję komunikacyjnie TCL Multimedia w Polsce.

TCL Multimedia to chiński producent telewizorów oraz dystrybutor produktów elektroniki użytkowej.

 

 

Autor: jd

Wiecej informacji: Amandine Wang, TCL Multimedia

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia