SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Beata Nowosielska po tweecie o kajdankach i szubienicy dla Tuska odchodzi z Ministerstwa Środowiska

Beata Nowosielska, dyrektor departamentu edukacji i komunikacji w Ministerstwie Środowiska, zrezygnowała z dalszej pracy w resorcie. Kilka dni temu zamieściła mocno krytykowany wpis twitterowy o Donaldzie Tusku.

Beata Nowosielska Article

Ministerstwo Środowiska o rezygnacji Beaty Nowosielskiej poinformowało w piątek rano na Twitterze. Nie podano powodów.

Nowosielska pracowała w resorcie od ub.r., pełniła funkcję dyrektora departamentu edukacji i komunikacji. W 2014 roku została wybrana radną w warszawskiej dzielnicy Wesoła.

W minioną sobotę na facebookowej stronie „Powitajmy Tuska tak jak na to zasługuje”, (założonej przez Cezarego Gmyza, korespondenta Telewizji Polskiej w Niemczech) Beata Nowosielska napisała: „Powitanie dla Tuska? Kajdanki i szubienica”. W środę internauci zauważyli, że autorka tego wpisu pracuje na dyrektorskim stanowisku w Ministerstwie Środowiska. Została skrytykowana m.in. przez dziennikarzy i polityków, przypomniano też jej wcześniejsze ostre komentarze w internecie.

W czwartek Nowosielska przeprosiła wszystkich urażonych jej wpisami i wyraziła głębokie ubolewania w związku z ich publikacją. - Treści przeze mnie zamieszczane stanowią jedynie mój osobisty, emocjonalny i spontaniczny komentarz wobec aktualnych doniesień medialnych. W żadnym razie nie było moim zamiarem obrażenie kogokolwiek, a tym bardziej zachęcanie do wyrządzenia krzywdy komukolwiek - stwierdziła na Facebooku. - Jednocześnie pragnę podkreślić, że wypowiedzi te miały wyłącznie prywatny charakter i nie miały żadnego związku z wykonywaną przeze mnie pracą - dodała.

Ministerstwo Środowiska w krótkim oświadczeniu zaznaczyło, że wpisy Nowosielskiej, są one jej prywatnymi opiniami. - Poglądy Pani Beaty Nowosielskiej, jak i sposób ich wyrażania w portalach społecznościowych, nie są stanowiskiem Ministerstwa Środowiska. Poglądy te stanowią wyłącznie prywatną opinię Pani Nowosielskiej. Ministerstwo Środowiska wyraża dezaprobatę dla tego typu wypowiedzi w przestrzeni publicznej - napisano w oświadczeniu resortu.

Dołącz do dyskusji: Beata Nowosielska po tweecie o kajdankach i szubienicy dla Tuska odchodzi z Ministerstwa Środowiska

17 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
hd
Ciekawe, gdzie teraz wyląduje. Bo że nadal będzie żyć z naszych pieniędzy, to pewne. Przecież nie wróci do wykładania towarów w supermarkecie, skąd przyszła.
48 7
odpowiedź
User
eeeee
"W dniu dzisiejszym"...
21 1
odpowiedź
User
Andrusa
nadal obowiązuje "jeśli nie potrafisz nie pchaj się na afisz", nieposkramianie języka takie oto skutki przynosi
11 2
odpowiedź
User
hejter
"Poglądy Pani Beaty Nowosielskiej, jak i sposób ich wyrażania w portalach społecznościowych, nie są stanowiskiem Ministerstwa Środowiska." - gdyby nie były stanowiskiem MŚ, na pewno by Jej tam nie było.
18 7
odpowiedź
User
Gość
Czyli awansik.
18 4
odpowiedź
User
John
Szefowa departamentu EDUKACJI i KOMUNIKACJI????!!!!!???? Kto jej dał dyplom????!!!!???? Chyba że to przypadek podobny do Misiewicza, albo jest absolwentką szkoły teatralnej pewnego duchownego.
22 7
odpowiedź
User
jaki
Miało związek z twoją pracą kretynko skoro stanowisko miałaś na Twitterze napisane. Pracę dostałaś po znajomości bez kompetencji i wreszcie jesteś tam gdzie twoje miejsce.
22 10
odpowiedź
User
Beemwujka
Z takimi poglądami wróżę świetlaną przyszłość.
14 4
odpowiedź
User
Nowa sielska
pewnie w niedzielę do kościoła i do spowiedzi pobiegnie , typowy pisowiec o podwójnej moralności! Interesujących radnych mamy - Piasecki sadysta, teraz ta tępa lalunia!
16 10
odpowiedź
User
Aries
pamietaj lampucero, ze karma wraca. w ten czy inny sposob.
14 8
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing