WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Grandes Kochonos Digital i Grandes Kochonos pracują dla EnveloBanku

„Finanse w porządku” w kampanii EnveloBank (wideo)

2017-10-06 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Rozpoczęła się kampania reklamowa wspierająca debiut rynkowy nowej marki na rynku usług bankowych - EnveloBank, który uruchomił Bank Pocztowy. Za realizację działań reklamowych, których bohaterem jest Panda odpowiada agencja Grandes Kochonos Digital.

„Finanse w porządku” w kampanii EnveloBank (wideo)

EnveloBank to internetowa platforma transakcyjna uruchomiona przez Bank Pocztowy. Swoje usługi adresuje do czterech grup klientów: debiutantów (młodych ludzi wchodzących na rynek pracy), niezależnych (singli i par nieposiadających jeszcze dzieci), rodzinnych (rodzin z dziećmi) oraz mikroprzedsiębiorców.

W ofercie nowej marki znajdują się obecnie m.in. : konto osobiste i firmowe, lokaty oraz kredyt gotówkowy.

Debiut EnveloBanku wspiera kampania wizerunkowa oparta na haśle „Finanse w porządku”.
Jak tłumaczą przedstawiciele Banku Pocztowego, ta nowa cyfrowa marka ma klientom korzystającym z zalet bankowości internetowej i mobilnej zapewnić wygodę.

W pierwszej fazie działań marketingowych EnveloBank koncentruje się przede wszystkim na młodszych odbiorcach, dlatego świadomie nie będą wykorzystywane tradycyjne działania reklamowe. Kampania będzie za to prowadzona w internecie.

Video reklamujące EnveloBank z udziałem postaci doradcy i pandy, a także reklamy emitowane są przede wszystkim na Facebooku i YouTube. Marka będzie widoczna również w Google i w największych portalach ogólnozasięgowych.

Kolejnym etapem kampanii, w przyszłym tygodniu, będzie konkurs realizowany we współpracy z influencerami - Piotrem Ogińskim, prowadzącym na YouTube kanał "Kocham Gotować" oraz Aleksandrą Żuraw, prowadzącą na YouTube kanał firmowany jej imieniem i nazwiskiem. Wspólnie z nimi EnveloBank stworzył dwa rodzaje limitowanych kart płatniczych dopasowanych do ich osobowości i pasji oraz tematyki, którą poruszają w swoich kanałach.

Także ta akcja będzie wsparta działaniami reklamowymi. Będą to kolejne filmy video i tzw. reklamy statyczne, m.in. z udziałem naszych influencerów.

Na listopad br. planowana jest kampania produktowa, w ramach której w internecie wyświetlane będą reklamy, w tym film wizerunkowy z pandą z początku kampanii. Zgodnie z planem kampania EnveloBanku potrwa do końca stycznia 2018 roku.

Za przygotowanie i realizację działań reklamowych EnveloBanku odpowiadają agencje Grandes Kochonos i Grandes Kochonos Digital, które wygrały przetarg na obsługę reklamowa tej marki latem br.

Autor: bg

Wiecej informacji: EnveloBank

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia