WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Financial Times” ma 900 tysięcy czytelników, najwięcej w 129-letniej historii

„Financial Times” ma ponad 910 tysięcy prenumeratorów, większość to subskrybenci wydania cyfrowego

2018-02-15 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W 2017 roku dziennik „Financial Times” zwiększył liczbę prenumeratorów do ponad 910 tysięcy. Większość stanowią subskrybenci internetowego wydania gazety, których liczba w ciągu roku wzrosła o 10 procent. O 64 procent z kolei wzrosły przychody reklamowe „FT” pochodzące z publikacji treści typu branded content.

„Financial Times” ma ponad 910 tysięcy prenumeratorów, większość to subskrybenci wydania cyfrowego

W komunikacie opublikowanym przez FT Group, wydawcę dziennika „Financial Times” nie podano konkretnych danych finansowych spółki ograniczając się jedynie do informacji dotyczących prenumeratorów gazety.

Okazuje się że „Financial Times” zamknął ub.r. liczbą przekraczającą 910 tys. prenumeratorów, co oznacza wzrost rok do roku o 9 proc. Większość, bo 714 tys. stanowią subskrybenci cyfrowych wydań „FT”. Ich liczba w ciągu roku zwiększyła się o 10 proc.

Wydawca w raportowanym okresie zanotował wzrost przychodów reklamowych związanych z publikacjami typu branded content o 64 proc.

„Financial Times” to ukazujący się od 1888 r. brytyjski dziennik o tematyce gospodarczej i finansowej, jeden z najbardziej wpływowych tytułów tego typu na świecie.

Autor: ps

Wiecej informacji: Financial Times, subskrypcje cyfrowe

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia