SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Financial Times” ma ponad 910 tysięcy prenumeratorów, większość to subskrybenci wydania cyfrowego

W 2017 roku dziennik „Financial Times” zwiększył liczbę prenumeratorów do ponad 910 tysięcy. Większość stanowią subskrybenci internetowego wydania gazety, których liczba w ciągu roku wzrosła o 10 procent. O 64 procent z kolei wzrosły przychody reklamowe „FT” pochodzące z publikacji treści typu branded content.

Article

W komunikacie opublikowanym przez FT Group, wydawcę dziennika „Financial Times” nie podano konkretnych danych finansowych spółki ograniczając się jedynie do informacji dotyczących prenumeratorów gazety.

Okazuje się że „Financial Times” zamknął ub.r. liczbą przekraczającą 910 tys. prenumeratorów, co oznacza wzrost rok do roku o 9 proc. Większość, bo 714 tys. stanowią subskrybenci cyfrowych wydań „FT”. Ich liczba w ciągu roku zwiększyła się o 10 proc.

Wydawca w raportowanym okresie zanotował wzrost przychodów reklamowych związanych z publikacjami typu branded content o 64 proc.

„Financial Times” to ukazujący się od 1888 r. brytyjski dziennik o tematyce gospodarczej i finansowej, jeden z najbardziej wpływowych tytułów tego typu na świecie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Financial Times” ma ponad 910 tysięcy prenumeratorów, większość to subskrybenci wydania cyfrowego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl